PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ivo Dominković Bizi - Umjesto sadašnjeg dvonožca od BiH napraviti tronožac

mardar
20-11-2011, 16:35
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1278-Ivo-Dominković-Bizi-Umjesto-sadašnjeg-dvonožca-od-BiH-napraviti-tronožac

Eugen Savojski
20-11-2011, 18:15
Bizi, ovo je puno prljavije od rata, ovdje neprijatelji dolaze blizu tebe da bi te potapšali po ramenu. Tko te bude najviše tapšao, bez razmišljanja mu razbij lubanju, samo nemoj pištolj oštetiti !

Eugen Savojski
20-11-2011, 18:27
Ninu Sušilovića ostavi meni !:lupa:lupa:lupa

caporegime
21-11-2011, 10:37
šušnjar pak kaže da "mi sami" znači da hrvati iz bih sami imaju pravo odabrati s kim će i kako će.
obzirom na njegova nažuljana koljena i herpese u ustima kao i njegovih užih istomišljenika, ja znam na koga i što misli ali se toplo nadam da ovaj dominković tako ne misli!

zaba1111
21-11-2011, 10:44
Ako budem izabran svoje iskustvo ću staviti na raspolaganje kako naš narod ne bi trbuhom za kruhom napuštao svoju domovinu koja ima sve mogućnosti za lijep i ugodan život. Potrebno je vratiti prave vrijedosti, najkraće rečeno, vratiti dostojanstvo poštenju, radu i disciplini. Pri tome prvenstveno krenuti od političara pa onda na svim drugim razinama.

Drugi motiv je međusobno uvezivanje Hrvatske, bh Hrvata i hrvatske dijaspore diljem svijeta jer takvo uvezivanje nudi neograničene mogućnosti ka napretku. Kad je stvarana i branjena samostalnost Hrvatske u tome su aktivno sudjelovali i brojni bh Hrvati kao i hrvatska dijaspora diljem svijeta. Ako uđem u Sabor borit ću se za maksimalno jačanje veza između RH - kao matične države svih Hrvata - i bh Hrvata i dijaspore. Znači, moj glavni motiv je pomoći narodu a ne u ime naroda stvarati osobnu dobit.

Ne znam kako se ovo uklapa u Šizo fren, a u stvari znam to je ipak ŠF.

Ilirk@
21-11-2011, 12:18
to u citatu je jedna izuzetna izjava i ideja koju podržavam 1000000%.
nema veze sa šf, o čem ti, zabo..?

caporegime
21-11-2011, 12:22
borit ću se za maksimalno jačanje veza između RH - kao matične države svih Hrvata - i bh Hrvata i dijaspore

na riječima zvuči fantastično.
ali kad vidimo da ljudi koji nastupaju u ime njega otvoreno iskazuju svoju mržnju prema rh, temeljenu na lažnim postavkama i iracionalnim razmišljanjima, te kojima se političko djelovanje svodi na konstantno stvaranje zida te udaljavanje između hrvata iz hr i hrvata hercegbosne, što onda zaključiti?

Ilirk@
21-11-2011, 12:30
na riječima zvuči fantastično.
ali kad vidimo da ljudi koji nastupaju u ime njega otvoreno iskazuju svoju mržnju prema rh, temeljenu na lažnim postavkama i iracionalnim razmišljanjima, te kojima se političko djelovanje svodi na konstantno stvaranje zida te udaljavanje između hrvata iz hr i hrvata hercegbosne, što onda zaključiti?

pa onda nas svjesno obmanjuju.
nemam pojma. ja mislim da je barem branitelj u tome svemu iskren. a možda sam samo naivna.

zaba1111
21-11-2011, 12:46
to u citatu je jedna izuzetna izjava i ideja koju podržavam 1000000%.
nema veze sa šf, o čem ti, zabo..?

O tome kako ovo nema veze sa šf, ali kako si oni šizofren onda je sve moguće.

Gala
22-11-2011, 09:56
Gospodine Ivo, puna podrška.