PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kome dati svoj glas?

mardar
20-11-2011, 08:04
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1274-Kome-dati-svoj-glas

mardar
20-11-2011, 08:34
:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

Ilirk@
20-11-2011, 14:35
hahaha kad je zrinkici dosta jugovanja, onda mogu samo zamisliti što i kako se radi na pantovčaku... bljak!

zanimljivo da se samo desno biračko tijelo pokolebalo zbog korupcije u redovima stranaka koje zaokružuju.
lijevo biračko tijelo s tim nikad nije imalo problema, ali ne zbog nedostatka korupcije i krađe u lijevim strankama kad znamo da je bilo toga na bacanje, ne zbog toga što nisu rasprdavali imovinu i firme i banke i teritorij kad znamo da jesu, nego zato što im je takav mentalni sklop.
to su super iskoristili mediji u hrvatskoj koji su besramno lijevi, čak mi se i novatv sad čini realnijom i profesionalnijom od hrt-a.

Graničar Jozo
20-11-2011, 14:43
to su super iskoristili mediji u hrvatskoj koji su besramno lijevi, čak mi se i novatv sad čini realnijom i profesionalnijom od hrt-a.

samo ti se čini.

neki dan kad je u Gradu Zadru dodijeljena godišnja nagrada gen.Anti Gotovini ta ista Nova TV je namjerno prešućivala tko je glasao ZA, a tko protiv dodjeljivanje te nagrade!

Naime, nagradu su izglasali vladajući, a protiv je bila oporba ;)

Inače, na vlasti u Zadru je HDZ

Ilirk@
20-11-2011, 15:05
hej. jedno je prešutiti, a drugo je otvoreno zagovarat.
ne znam koliko pratiš ove kolaž popodnvne emisije na htv-u i one informativne, ali gadljivo je koliko su postali pristrani i jasno lijevi, nadaju se ostanku na teveu kad pobijedi kukuriku koalicija. jad jadni.
i naravno da je gore da je takva javna tv, privatna ionako ne odgovara nikom nego zakonu kojeg u ovom slučaju ne krši.

Graničar Jozo
20-11-2011, 15:25
ma slabo pratim, al kad upalim popizdim. i kažem sebi nećeš više svoje zdravlje narušavati :)

a što se tiče ove reportaže iz Zadra, spomenuli su barem jedno 15-ak puta vladajući i oporbeni.