PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Za Pusićku smo agresori bili i ostali

mardar
13-11-2011, 19:12
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1231-Za-Pusićku-smo-agresori-bili-i-ostali

Ilirk@
16-11-2011, 16:52
pa ja ne znam kako ljudima nije jasno što ta kokoš radi, ustvari?
koliku ona štetu nanosi i domovinskom ratu, i braniteljima, i hrvatima i zajedništvu s obje strane granice?
pusićka je hrvatski zirdum.
ne znam imaju li oboje dede s krvavim rukama kojima se mogu hvaliti, ali isti mentalni sklop.
povijest je takvima uvijek sudila, a bogami i narod.

mardar
16-11-2011, 17:03
pa ja ne znam kako ljudima nije jasno što ta kokoš radi, ustvari?
koliku ona štetu nanosi i domovinskom ratu, i braniteljima, i hrvatima i zajedništvu s obje strane granice?
pusićka je hrvatski zirdum.
ne znam imaju li oboje dede s krvavim rukama kojima se mogu hvaliti, ali isti mentalni sklop.
povijest je takvima uvijek sudila, a bogami i narod.

Pa najveći borac za treći je poslije Dodika i Zirduma je Vesna Pusić.Pa Rajko Vasić.:):):)

lotta lotta
16-11-2011, 18:10
Pa najveći borac za treći je poslije Dodika i Zirduma je Vesna Pusić.Pa Rajko Vasić.:):):)

a ja ?:evil

na kojem sam ja mistu ?;)

mardar
16-11-2011, 18:40
a ja ?:evil

na kojem sam ja mistu ?;)

E sad si me zatekla.A sve džokere ispucao.I džoker zovi i publiku i pola pola.Ali nekako mislim da ,a to sam već rekao da bi se, kada bi došlo do najgoreg prije oslonio na tebe nego na mnogo njih što se busaju u prsa da su pravi Hrvati.Ma bio bi siguran da mi ti ne bi okrenula leđa.Ti Ilirka i takove žene.A ovakove kao Pusićka .Ma najrađe bi da je ona barem 10 000 km udaljena od bilo koje zemlje u kojoj ja živim.Nikada ona neće sprati ono svoje licemjerje .Ni kod mene kao ni kod Ivkošića i još mnogih Hrvata .

lotta lotta
16-11-2011, 19:02
kada bi došlo do najgoreg prije oslonio na tebe nego na mnogo njih što se busaju u prsa da su pravi Hrvati

sta oš rec,da ja nisam pravi Hrvat?!:cry

mardar
16-11-2011, 19:30
sta oš rec,da ja nisam pravi Hrvat?!:cry

Ti se ne "busaš".I ne tvrdiš da si samo ti baš ona prava a drugi manje vrijedni.:):)

mardar
16-11-2011, 20:45
Kako se kunu ljudi na Balkanu?

- Oni koji imaju plaću 200 eura: "Hljeba mi !"
- Oni koji imaju plaću 500 eura: Svega mi !"
- Oni koji imaju plaću 1500 eura: "Poštenja mi !"
- Kukuriku političari i Vesna Pusić : "NE MAK(O)LA SE S OVOG MJESTA...!!!!