PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Marko Babić u Vukovaru nema ni ulicu, a uništio je najviše tenkova

mardar
12-11-2011, 19:03
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1224-Marko-Babić-u-Vukovaru-nema-ni-ulicu-a-uništio-je-najviše-tenkova

Ilirk@
12-11-2011, 19:50
Nije marko sarlo akrobata..
jadni ljudi za sto su se borili.

Mrav
12-11-2011, 20:04
ja baš htio da postavim članak u forum. mardar bio brži.

mardar
12-11-2011, 20:51
Nije marko sarlo akrobata..
jadni ljudi za sto su se borili.

Prije će Draža Mihajlović dobiti ulicu .I on je "antifašista ".A Josipović svakako Srb slavi.

legenda
03-01-2012, 22:28
MIslim da je rekored po uništenju Marinko Antunović Bosanac.

48 tenkova, 36 oklopnjaka i 7 aviona !!!

Nakon njega je Andrija Marić 42 tenka in 10 oklopnjaka. Pa su tu ostali !!!

caporegime
03-01-2012, 22:33
takvi ljudi bi trebali dobivati svoje ulice , avenije, nazivati škole, bolnice , velike građevine po njima.
u ovom jalnom društvu, takvi ljudi i njihova veličina samo smetaju štakorima koji su se nahvatali privilegija i počasti bilo da se radi o političarima ili tv zvijezdama.
govna i štakori ne trpe cvijeće pored sebe i ne moš protiv toga. zato se trude baciti heroje u zaborav.
ipak, ne mogu potvrditi ove brojke.
meni se ipak čini previše ali i da je tri put manje to je brojka od koje se običnom čovjeku zamanta

95% ljudi bi se onesvijestilo tek da čuju tenk kako prolazi na 10 metara od njih

ogledalce
04-01-2012, 09:42
Marko Babić (desno), Blago Zadro (u sredini) i prijatelj suborac 1991. na Trpinjskoj cesti

e ovo nije u redu, da se za ovog trećeg napiše samo suborac! ima li on ime i prezime!?

Modus
04-01-2012, 10:07
Marko Babić (desno), Blago Zadro (u sredini) i prijatelj suborac 1991. na Trpinjskoj cesti

e ovo nije u redu, da se za ovog trećeg napiše samo suborac! ima li on ime i prezime!?

Pa tekst je o odnosu prema Marku Babiću.A eto možda bi i mogla pisati autoru teksta u Večernjak .Evo gdje možeš upitati :

Redakcija Večernjeg lista
vecernji@vecernji.hr

Glavni urednik
gl.urednik@vecernji.net