PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Hrvatska donirala 420.000 KM za opremanje rodilišta u Livnu

Graničar Jozo
05-11-2011, 11:36
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1164-Hrvatska-donirala-420.000-KM-za-opremanje-rodilišta-u-Livnu

Inkvizitor
05-11-2011, 12:08
I onda kažu ne slušaj Hrvatsku šta će ti. A ovi nisu u stanju jedno obično rodilište sredit bez Hrvatske. Sramota.

ljuta trava
05-11-2011, 12:46
Bolnica u Livnu , mislim na stari dio , je zaista katastrofa u svakom smislu , ništa nije napravljeno još od vremena austrougarske ...
Uvjeti boravka su ispod svake razine , i sam sam ostao šokiran , propali podovi , prljavština , sve se raspada , doista užas ...

Hrvatska će uvijek pomoći , samo treba biti pametan i na pravi način tražiti sredstva .

Inkvizitor
05-11-2011, 12:59
Znam da će pomoći ali to je ponižavanje i prošnja

ljuta trava
05-11-2011, 13:12
Još od 93 sam govorio , kad bi se uvelo reda u financije , sve hrvtske općine bi se mogle doslovno pozlatiti , ali pojedinci se pozlatiše , a narod , kao narod kuka , i trpi .Potpuno pogrešni ljudi su zasjeli na pogrešna mjesta i osigurali se podobnima .

Inkvizitor
05-11-2011, 13:16
O tome se radi. Pa nam onda krivi Srbi i muslimani a u ove dvije općine Livno, Duvno jedino što rade , kolju se oko mrvica u čiji će džep više. Nezreli, neodgovrni primitivizam, ništa drugo.

ljuta trava
05-11-2011, 13:19
O tome se radi. Pa nam onda krivi Srbi i muslimani a u ove dvije općine Livno, Duvno jedino što rade , kolju se oko mrvica u čiji će džep više. Nezreli, neodgovrni primitivizam, ništa drugo.

-Točno , žestoki borci za ,,nacionalni interes,, svog džepa .Nažalost dogodilo se ono čega nismo niti svjesni bili , plaćamo danak svojoj političkoj naivnosti i neiskustvu .Stare strukture su se odlično adaptirale na nove okolnosti i danas ojačane udaraju svom snagom .Sve poznato ...

Inkvizitor
05-11-2011, 13:21
Ma nije tu samo riječ o starim strukturama. Naši ljudi nemaju osjećaj za opće dobro.

ljuta trava
05-11-2011, 13:25
Ma nije tu samo riječ o starim strukturama. Naši ljudi nemaju osjećaj za opće dobro.

-Ima tu svega , i starih struktura koje su odlično upoznate sa načinima funkcioniranja sistema i poluga vlasti , i koristeći onu staru rimsku --zavadi pa vladaj --koriste je svakodnevno .Opće dobro , i to stoji , sam osjećaj za opće dobro je narušen , jer upravo ,,vođe,, šalju potpuno drugu sliku , i što narod sam može , može puno , ali sa kim .