PDA

Pogledaj Full Version : Zatvorena tema

Feniks
12-10-2011, 15:58
Potuno nepotrebnim zatvaranjem teme moderator mi je onemogućio odgovor na sva ona pljuvanja kojima sam tamo bio izložen, odgovaram ovim putem.

Koji jednici morate biti pa ne možete argumentirano oboriti jednu jedinu postavku, jednu jedinu tvrdnju iz uvodnog posta, već isključivo ad hominem nasrtajima pokušavate diskvalificirati sugovornika.

A znate li zašto to i ne možete?
Zato što sam ja napisao istinu potkrijepljenu lakoprovjerljivim činjenicma, dok ste vi u svojim grubim napadima napisali samo jednu jedinu istinitu stvar, a to je da ja zastupam lijevu političku misao.

Ne prihvaćam proglašene istine i ne divim, se "stvaralačkom geniju" Franje Tuđmana, koji je po svojoj vokaciji bio karijerist i boljševik, koji je imao divnu šansu, koja se pruža valjda jedamput u povijesti, da svojem narodu ponudi znoj i stvaralaštvo, a on mu je ponudio krv i suze.

Pišem istinu i borim se za nju, zato sam valjda protivnik i mrzitelj Hrvatske, jer po vama se država veliča i brani lažima i zločinima. Samo nastavite tako, ali se upitajte u čijem je to interesu pretvarati Hrvatsku u državu inkompatibilnu civiliziranom svijetu.

U odgovoru jednom "domoljubu" na jednom dugom forumu koji se divio "prelijepoj" slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu" napisao sam :
"Pitam se već gotovo dva destljeća koji to ljudi moraju biti koji se vesele i likuju nad razorenim Kijevom, Vukovarom, Škabrnjom .... jer veseleći se toj prelijepoj slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu", veselite se razorenim hrvatskim dobrima, gradovima i selima, veselite se ubijenim i poginulima, ranjenima i invalidima, razornim obiteljima, uništenom djetinjstvu i mladosti, krvi i suzama, jer to je cijena plaćena za "prelijepu" sliku "četnika u bijegu i izbjeglištvu".
Pa jel' vrijedilo?
Budi pošten pa reci da je vrijedilo i time priznaj da si gad kojem premca nema.
Nikakvo osamostaljenje koje se moglo postići pametnim političkim radom i bez rata i nasilja, ne vrijedi jednog jedinog ljudskog života.
A Hrvata je sve manje i Hrvatska potiho umire, jer je uništena materijalna osnova društva i nema šanse za demografski oporavak."

caporegime
12-10-2011, 16:12
evo da t iodgovorim prije nego dobiješ nogu u dupe.
dobio si priliku i na onoj temi obrazložiti svoje gadarije. virkao si na temu ali napisao nisi ništa.
tako i ovdje, napišeš pa nestaneš jer znaš da nemaš argumenata.

vidi ovo
U odgovoru jednom "domoljubu" na jednom dugom forumu koji se divio "prelijepoj" slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu" napisao sam :
"Pitam se već gotovo dva destljeća koji to ljudi moraju biti koji se vesele i likuju nad razorenim Kijevom, Vukovarom, Škabrnjom .... jer veseleći se toj prelijepoj slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu", veselite se razorenim hrvatskim dobrima, gradovima i selima, veselite se ubijenim i poginulima, ranjenima i invalidima, razornim obiteljima, uništenom djetinjstvu i mladosti, krvi i suzama, jer to je cijena plaćena za "prelijepu" sliku "četnika u bijegu i izbjeglištvu".

danas čak ni u srbiji nema spora oko toga da je srbija započela rat. po tvojoj logici hrvati su izazvali rat da bi se odvojili. po tvojoj jeftinoj ljevičarskoj logici hrvati su započeli rat.
ne samo da u svijetu to nitko ne tvrdi nego čak i u srbiji, makar nevoljko priznaju, da je slobin režim bio pokretač svega. pametnom dosta.
ovo je još neviđeno da neki koji se smatraju hrvatima nominalno toliko mrze i zemlju u kojoj žive i narod kojem pripadaju (ako) da su spremni biti najžešći protivnici onome čemu nominalno pripadaju. ja te žalim. ti si mali crv koji živi kao crvi i koji će tak oskončati.

Nikakvo osamostaljenje koje se moglo postići pametnim političkim radom i bez rata i nasilja, ne vrijedi jednog jedinog ljudskog života.

ovdje si ponovio. osim što si sebe načelno prikazao kao konjušara i slugu, kojega bi i oni za kojima žališ i u koje si se kleo (koji su govorili bolje grob nego rob) šutnuli nogom u guzicu, opet si želio reći da je hrvatska započela rat.
ni jedan dokaz, ni argument samo slijepa orjunaška mržnja, koja spočitavajući drugome da robuje "utvrđenim istinama" zapravo robuje, ne istinama koje je sam sebi nametnuo, nego svjesnbim neistinama koje tako slijepo zastupaš samo i ni zbog čega drugog nego zbog mržnje prema državi i narodu.
očit si bivpši proipšadnik sistema koji te je privilegirao a bez kojih si privilegija ostao.
tada si narod smatrao pukom, rajom, bjkednicima koji ne smiju imati iste privilegije kao ti, pripadnik povišene klase. danas kad si mal, crvljiv i šugav zazivaš taj isti narod.
ti si malo smeće, ušljiva izmet, jedna od onih koji se šutaju na cesti (što si vjerojatno iskusio) gamad koju bi u drugim državama vješali o prvu banderu a ti sereš i govnaš samo zato jer imaš sreće da mi hrvati svoje kvislinge i izdajnike nismo vješali nego smo im dali da žive.
evo kako gamad vraća.
ovo mjesto neće biti mjesto na kojemu će ljevičarska gamad istresat svoju srdžbu a da nemaju ni argumenta ni volje za iskrenom raspravom.
nastavi živjeti svoj štakorski život, smrade.

ljuta trava
12-10-2011, 16:14
Potuno nepotrebnim zatvaranjem teme moderator mi je onemogućio odgovor na sva ona pljuvanja kojima sam tamo bio izložen, odgovaram ovim putem.

Koji jednici morate biti pa ne možete argumentirano oboriti jednu jedinu postavku, jednu jedinu tvrdnju iz uvodnog posta, već isključivo ad hominem nasrtajima pokušavate diskvalificirati sugovornika.

A znate li zašto to i ne možete?
Zato što sam ja napisao istinu potkrijepljenu lakoprovjerljivim činjenicma, dok ste vi u svojim grubim napadima napisali samo jednu jedinu istinitu stvar, a to je da ja zastupam lijevu političku misao.

Ne prihvaćam proglašene istine i ne divim, se "stvaralačkom geniju" Franje Tuđmana, koji je po svojoj vokaciji bio karijerist i boljševik, koji je imao divnu šansu, koja se pruža valjda jedamput u povijesti, da svojem narodu ponudi znoj i stvaralaštvo, a on mu je ponudio krv i suze.

Pišem istinu i borim se za nju, zato sam valjda protivnik i mrzitelj Hrvatske, jer po vama se država veliča i brani lažima i zločinima. Samo nastavite tako, ali se upitajte u čijem je to interesu pretvarati Hrvatsku u državu inkompatibilnu civiliziranom svijetu.

Pa jel' vrijedilo?
Budi pošten pa reci da je vrijedilo i time priznaj da si gad kojem premca nema.
A Hrvata je sve manje i Hrvatska potiho umire, jer je uništena materijalna osnova društva i nema šanse za demografski oporavak."

--Zriki ,
ajde oladi

caporegime
12-10-2011, 16:21
nije to zriki. zriki jest čudak al se barem ne krije i ne predstavlja lažno.

Gala
13-10-2011, 13:36

Ako je jedan pametan a drugi lud i žedan krvi ,a ovaj pametni ne želi biti sa ludim i žednim krvi ,Što će učiniti kada ga ludi napadne??Pametno sjesti i voditi monolog (jer očito s ludim nema dijaloga) dok ga ovaj komada ,jel?

mardar
13-10-2011, 13:44
"Nema dvojbe da je sramota da se ovako prekasno reagira tek kad je njegova koža u pitanju, ali mi imamo više od 40 ljudi na optužnici! Kakva je to hrvatska država i kakva je to vlast koja bi pristala na perverznu igru po kojoj bi Srbija glumila Haag na Balkanu nakon što je isti Balkan zapalila? Nakon haške “pravde” slijedi srpska “pravda”? Bi li Francuzi ili Englezi postupali po kakvoj Hitlerovoj optužnici iz 1942. i bi li se tamo našlo pametnih glava koje bi uvjeravale vlast da treba ući u tu igru jer da će onda i Nijemci kazniti svoje zločince?"

Evo za Feniksa jasna odgovora od Tihomira Dujmovića.Što se tiče njegovih izmišljotina o Domovinskom ratu.

A o zločinima ustaša i "antifašista" ne vrijedi ni raspravljati s čovjekom koji samo spominjanje zločina komunizma smatra uvredom ili pljuvanjem.