PDA

Pogledaj Full Version : Article: Uprava Radija 101: Da, sutra nam je vjerojatno kraj

admin
10-01-2011, 14:41
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=20-Uprava-Radija-101-Da-sutra-nam-je-vjerojatno-kraj

caporegime
10-01-2011, 14:48
:evil:evil:evil
iako su znali biti duhoviti, iako su bili predvodnici novog vala na zamahu kojega je i ajmo reći otišao komunizam, njihova uloga u kasnijem zbivanju je bila upravo odurna.
što su dobili zaslužili su.
radio koji je dao zrinku vrabec mojzeš i onog psića (jer izgleda kao mješanac) zinku bardić i zaslužuje ići u propast.
inače tko nije uživo vidio zinku bardić ne zna što je to mučnina u želucu.
malo, ružno, nepravilno...a navodno psuje tako da kočijaš i svinja slobodno mogu spakirat kofere

zaba1111
10-01-2011, 22:30
Ja sam ih povremeno pratio krajem devedestih i početkom novog stoljeća i sda kada dođem u ZG i tamo nisam mogao čuti ništa duhovito, ono je pojam antiduhovtosti, kreveljenje, primitivno izrugivanje, neumjesno smijanje, šovinizam, nekultura, užas. Što kaže Seinfeld slušam ih samo u društvu da mogu davati zlobne komentare.

Drago mi je da takva smeća propadaju jer to ipak govori da se ne može graditi karijera i da se ne može ništa očuvati što je nastalo na lažima, motivirano zloćom i destrukcijim.

Inkvizitor
10-01-2011, 23:01
Ja sam ih povremeno pratio krajem devedestih i početkom novog stoljeća i sda kada dođem u ZG i tamo nisam mogao čuti ništa duhovito, ono je pojam antiduhovtosti, kreveljenje, primitivno izrugivanje, neumjesno smijanje, šovinizam, nekultura, užas. Što kaže Seinfeld slušam ih samo u društvu da mogu davati zlobne komentare.

Drago mi je da takva smeća propadaju jer to ipak govori da se ne može graditi karijera i da se ne može ništa očuvati što je nastalo na lažima, motivirano zloćom i destrukcijim.

potpisujem. Nije da sam ih nešto slušao, pogotovo ne u onim vremenima kad su bili avangarda, ali jednom sam uhvatio kako parafraziraju onu Đoletovu pjesmu.." Doktora Franju je ubio rak, nežno ko rukom" i u toj neljudskosti je bio stih "nije se puno ritao"..pa sam definitivno zaključio da taj radio uređuju sotonske individue.

jer šta je to nego sotonski tako se sprdati s nečijom agonijom i smrću bilo o kome se radilo.

TheBronxBomber
11-01-2011, 03:20
Jos jedan kurton upotrebljen i odbacen... a sta ces. :D

Graničar Jozo
11-01-2011, 08:59
Jos jedan kurton upotrebljen i odbacen... a sta ces. :D

ni prvi ni posljednji.

caporegime
11-01-2011, 15:34
upravo ih sluša. imaju dobre glazbe a ponaJVIŠE KAD ČUJEM SAMOSAŽALJIVANJE, PLAČ I JADIKOVANJE KAKO SU ONI JEDINI pravi pripadnici slobodnih medija.

:zivili:zivili nazdravimo pokojniku...i da ga što prije zakopaju

Graničar Jozo
11-01-2011, 15:36
capo, kakav je ono radio plavi soundset?

caporegime
11-01-2011, 16:43
to je plavi radio.
osnovan s ciljem da preuzme na sebe dio slušalaca 101.
pšričalo se da pašalić stoji iza njega.
uglavnom, politički korektan, ali čini mi se da ni on nije baš ono total na našoj strani na način kako je 101 lijevoliberalan.
ipak, mislim da su koliko toliko na našoj liniji.
osobno mi je to prvoi radio kojega slušam

Graničar Jozo
11-01-2011, 18:53
meni se učinilo da samo ima muzike na njemu.

e jesam ga nanjušio :)

inače u splitu je dobar radio solin na 88.20 mhz

Baader Meinhof
12-01-2011, 03:13
Slušao sam ko klinac Zločestu djecu tamo još osamdesetih. Sve nakon toga, po meni, bilo je sranje koje je kulminiralo notornom pljačkom vlastitog radija dok je sto metara dalje traja prosvjed na Trgu. Upravo tada je Zrinka Vrabec finalizirala 'privatizaciju'. Mrak.

P.S. Ista stvar se desila i Feralu, doduše bez demonstracija i nije Zrinka nego Heni.

Baader Meinhof
12-01-2011, 03:16
Aha, je istina, Plavi radio ima dobre glazbe. Nekako ga uvijek ulovim kad perem suđe pa sve to potraje....

Bilo je priča da je to fol radio Ivića Pašalića ali ja to nekako ne vjerujem. Mislim da mu nije trebao nekakav radio, iskreno. Vodili su ga ljudi koji su bili dijelom njegovog 'kruga' doduše, ali to i dalje ne znači da je on s tim imao ikakve veze.

caporegime
12-01-2011, 13:54
kako je medij koji je najviše lajao okolo i prozivao druge za kriminal nepotizam, pretvorbu i ostale negativnosti pao žrtva samoga sebe i to od ljudi koji su najviše vrištali o poštenju i lopovima okolo.
e kad se i ja sjetim onog skupa.
pun trg političkih troglodita s upaljenim svijećama iako je obilježje tog istog radija kao i njegovih vjernih slušatelja bio odmak od vjere i vjerskih gesti.
sjećam se i nekih likova koji su hodali kroz masu i puhali u te iste svijeće te ih gasili i naglas govorili protiv radija......