PDA

Pogledaj Full Version : "Sjaj i bijeda " medija u BiH ko nas sve "truje"

mardar
07-10-2011, 09:37
Jučerašnji događaji ponovo nam pokazuju koliko se može daleko otići u neobjektivnom izvješćivanju .Jedan od primjera je i ovaj:

Bila je ovo prava ratna zona! Torcidaši pred Manijacima skakali u Miljacku

Pod ovakvim naslovom se krije i niz naprečac donešenih zaključaka o događajima u Sarajevu.Jedan od bisera je prenošenje izjave Vladimira Gojera i potvrda njegove izjave iz "vlastitih izvora" :

http://www.hercegsport.info/?p=7864

BetyBlue
07-10-2011, 10:17
koga bih mogla svrstati pod sjaj (nekoliko portala kao što su: bljesak, poskok, hrhb i još poneki), sve ostalo je bijeda i tuga! užasno je teško odvojit žito od kukolja od mnoštva vijesti kojima smo svakodnevno bombardirani!

Inkvizitor
07-10-2011, 10:23
lako za šeherske medije i one koji su im pod šapom..

problem su hrvatski mediji koji prenose mahalašku kuhinju..

caporegime
07-10-2011, 10:42
http://hrhb.info/content.php?r=966-Novine-raja-odnosno-debil-do-debila

imamo i mi konja za utrku.....

Borna Bekijski
07-10-2011, 11:37
Jučer su mediji iz sarajevskog tamnog vilajeta izvijestili da su nerede u Sarajevu započeli lažni navijači Hajduka iz Hercegovine.Naravno da su mediji u RH , u prvom redu Index.hr i Jutarnji list progutali ovo priču jer "Dobri Bošnjaci" nikada ne bi napali "Prave" Hrvate.U međuvremenu stižu izviješća da su ozlijeđeni "Hercegovci" iz Splita , Metkovića ,Zadra i Bjelovara.M.B. rođen 1983 godine iz Splita se nalazi u kritičnom stanju.

Znamo da HR mediji ovo neće prenijeti ali nije loše pročitati nekoliko komentara koje su napisali dobri i multietnički građani Sarajeva na najčitanijem sarajevskom portalu Sarajevo-x.com.

http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1187:komentari-multietnikog-sarajeva--rajo-diite-se-na-ulice-da-ih-pokoljemo-&catid=34:drutvo&Itemid=54

Inkvizitor
07-10-2011, 11:53
nisu oni "nasjeli"..nego oni misle isto što i njihova raja iz Sarajva..

caporegime
07-10-2011, 12:37
Jučer su mediji iz sarajevskog tamnog vilajeta izvijestili da su nerede u Sarajevu započeli lažni navijači Hajduka iz Hercegovine.Naravno da su mediji u RH , u prvom redu Index.hr i Jutarnji list progutali ovo priču jer "Dobri Bošnjaci" nikada ne bi napali "Prave" Hrvate.U međuvremenu stižu izviješća da su ozlijeđeni "Hercegovci" iz Splita , Metkovića ,Zadra i Bjelovara.M.B. rođen 1983 godine iz Splita se nalazi u kritičnom stanju.

Znamo da HR mediji ovo neće prenijeti ali nije loše pročitati nekoliko komentara koje su napisali dobri i multietnički građani Sarajeva na najčitanijem sarajevskom portalu Sarajevo-x.com.

http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1187:komentari-multietnikog-sarajeva--rajo-diite-se-na-ulice-da-ih-pokoljemo-&catid=34:drutvo&Itemid=54

ali kako ti onaneri svršavaju na opise koji se nikad nisu dogodili.
ja ih zapravo i shvaćam, toliko puta su nadobivali batina da im je jedini spas autoispiranje mozga i likovanje nad izmišljenim situacijama.
ovo me sve podsjeća na mit o herojskoj borbi koja je razbila neprijatelje bosne, dvostruke agresore, četnike u ustaše.....
šta li je u glavama tih sax komentatora.....težek je njihov život

p.s. takve komentare najnormalnije možeš pročitati i na onom smeću od index-a, njima su takvi prihvatljiviji od hercegbosanskih hrvata.
glavnu patku i jest izvalio iskompleksirani -u snovima svojim walter- neki armin dopisnik indexa.
taj portal je gravitacijsko mjesto za moralni šljam sa svih strana od onih koji pišu do onih koji u tim piskaranjima vide duhovnu hranu

Inkvizitor
07-10-2011, 13:11
pogle ove debilane..

http://www.index.hr/sport/clanak/momci-sa-tribina-nisu-ni-prepoznali-igrace-hajduka-a-radili-su-im-probleme-i-ljetos-na-kupresu/575916.aspx

to se već pretvara u lobotomiziranje mozga..

Graničar Jozo
07-10-2011, 13:25
pogle ove debialne..

http://www.index.hr/sport/clanak/momci-sa-tribina-nisu-ni-prepoznali-igrace-hajduka-a-radili-su-im-probleme-i-ljetos-na-kupresu/575916.aspx

to se već pretvara u lobotomiziranje mozga..

sad rade spin na sljedeći način. kada im već popušta priča o tome tko je kriv za nerede sada su se uhvatili priče o tome kako je upropašten 90 željin rođendan.

Inkvizitor
07-10-2011, 13:29
ma dobro, ko šiša njih i rođendan..nego pazi ti priče.

na tribine su došli momci iz hercegovine koji nisu ni prepoznali igrače Hajduka.

ti mater koliki debil moraš bit da izjaviš ovo a koliki debil moraš bit da to preneseš..

to nije ni za viceve..

caporegime
07-10-2011, 13:47
ma to je portal za retardirane i pokvarene. i pisače i čitače.

kako kažu:
Jasno je nakon svega da je nerede započela grupa iz BiH koja nema nikakve veze s Hajdukom niti nogometom, a najmanje ih se može smatrati navijačima Hajduka. Sve je jasnije i da iza ovih nereda stoji politika.

pa nek ljudi procjene o mentalnom stanju tih ljudi.....

caporegime
07-10-2011, 14:34
"Ovo je da čovjek pomisli da je kraj nogometa, ali i normalnog života u našoj zemlji. Strašno! Nije se mogla odigrati utakmica s obzirom na sve što se događalo. Režija je slična onima iz tog nesretnog razdoblja, ali i nedavno iz Bosanske krajine i Hercegovine. Ali, slabo su režirali, sve je tako očito. Okreću se protiv običnog naroda, koji je tako ranjiv i frustriran, lako manipuliraju njim, a onda, kada ga iskoriste, više ga se i ne sjećaju", izjavio je Osim za Dnevni avaz.

kže ivica osim a net.govno prihvaća kao zdravo za gotovo.
ishlapjeli jugoslaven koji vidi paranoiju u svemu i projugoslavenski medij koji i na ovakve očite laži o svom narodu, prihvaća takve laži.
šta reći, septička jama je puna do vrha i govno masovno cure vani.
index, net, ima li još koji fekalmedij?

TheBronxBomber
07-10-2011, 15:49
Kako netko moze biti "lazan navijac" hajduka? :bravo To me podsjeca na Mesicevo: "To nisu pravi Sinjani." :D

Nevjerojatno je koliko daleko idu da gotovo pokusavaju Hrvate Hercegovine otudjiti od svog hrvatskog identiteta. Kada zelis unistiti narod, onda mu najprije napadnes identitet.

A da stvar bude gora i apsurdnija, bosansko-hercegovacke poturice i lazna nacija "bosanaca" u koluziji s anti-hrvatskim medijima u Hrvatskoj zele ponistiti stari hrvatski narod.

TheBronxBomber
07-10-2011, 15:53
Mogu ja biti i jasniji:

Ostatci otomanskog imperija koji su se prometnuli u falsu naciju skupa s jos falsijim jugoslavenima, negiraju identitet Hrvatima.

Nema veceg apsurda. Niti veceg paradoksa.

bandira
07-10-2011, 19:47
ovo je najače. "Splićani stajali po strani".ha ha ha ha

"igrači gostujećeg tima nisu željeli izać na teren",pa koji su onda ovi hajdukovci šta su se zagrijavali, a nisu ih pripoznali ovi na tribinama ha ha ha

koji debili ha ha ha šta su me nasmijali

http://www.radiosarajevo.ba/novost/64678/prijateljski-spektakl-pretvoren-u-huliganski-uzas

Baader Meinhof
08-10-2011, 04:39
Hvali se neki baliđan da su to sarajevski mangupi. Jel moguće da oni još uvijek pričaju te fore nakon što ih je šaka srpskog jada držala u okruženju 5 godina, njih pola milijuna?

P.S. Serem ja na Želju otkako je iz Nogometnog postao Fudbalski klub nakon svih sranja i na Osima koji je, citiram iz intervjua Tempu, tamo negdje 1988. rekao- "Ja sam kao neki Hrvat". On je kao neki kurac a ne Hrvat. A i sin mu Amar.

Ah, da, kog boga čitate taj degenski Index?! Svaki klik na njihov forum je kao da ste im kupili novinu. Možda vam je besplatno ali to sranje njima diže 'tiražu' i interes oglašivača. Svaki klik na Index = lova im u džep!

TheBronxBomber
09-10-2011, 16:20
Hvali se neki baliđan da su to sarajevski mangupi. Jel moguće da oni još uvijek pričaju te fore nakon što ih je šaka srpskog jada držala u okruženju 5 godina, njih pola milijuna?

P.S. Serem ja na Želju otkako je iz Nogometnog postao Fudbalski klub nakon svih sranja i na Osima koji je, citiram iz intervjua Tempu, tamo negdje 1988. rekao- "Ja sam kao neki Hrvat". On je kao neki kurac a ne Hrvat. A i sin mu Amar.

Ah, da, kog boga čitate taj degenski Index?! Svaki klik na njihov forum je kao da ste im kupili novinu. Možda vam je besplatno ali to sranje njima diže 'tiražu' i interes oglašivača. Svaki klik na Index = lova im u džep!

I to je to. :top:

Gala
10-10-2011, 10:58
Oni ne misle ,već godinama politički bošnjački vrh kreira njihovo mišljenje u svemu .....

mardar
13-10-2011, 06:49
Opet moje "šaranje po portalima".Ma ne zanima me što piše Sarajevo X-com i slični.Ali eto dobro je vidjeti što pišu "nominalno" naši portali.Evo jednog naslova

"HVO uputio čestitku Nogometnoj reprezentaciji BiH" hajde rekao bi čovjek to je sport pa neka je i HVO čestitao mada bi se i tada ja osobno čudio.Imao bi zašto.Ali u tekstu ispod ovakovog naslova nalazim i ovo:

Udruga organizatora otpora, umirovljenih i demobiliziranih branitelja HVO Sarajevo, s Marinkom Pejićem na čelu, uputila je čestitku nogometnoj reprezentaciji BiH i izborniku Safetu Sušiću na trudu i zajedništvu koje su iskazali na terenu prilikom utakmice s reprezentacijom Francuske.

''Izuzetno nas raduje činjenica da su naši najbolji nogometaši igrali kao jedan za svoju domovinu, te pokazali Europi sportski duh Bosanaca i Hercegovaca.Ponosni smo na njihovu sjajanu igru kojom su dokazali da se i političke prepreke lako svladavaju, kada postoji snažna želja za pobjedom.
Uvjereni smo da se BiH nalazi pred vratima europskog prvenstva, koja će ova sjajna generacija nogometaša, predvođena iskusnim Safetom Sušićem otvoriti uspjehom u baražu'', stoji u Pejićevoj čestitki reprezentaciji BiH.

a onda i jedan komentar baš o Marinku Pejiću :

"Kov Jučer 11:17 PM
ja sam Hrvat i čestitam reprezentaciji BiH i nisam iz Sarajeva nego sam iz nastambe kako neki poluidiot gore reče! ali, marinko pejić i njegov sin inače stipendist franje topića su produzene ruke ivana jurčevića iz bugojna, predsjednika te tzv udruge koju su napravili lijanovići!!!!!!!!!!!!!! ivan jurčević je preko te udruge radio za lijane na izborima 2006 i 2008 i za to je dobio mercedesa c klase koji trenutno vozi tamno plave boje. udrugu je svesrdno podrzavao bivši ministar zahid crnkić i bošnjačke udruge posebice ona na čelu sa šerifom patkovićem koji je likvidirao hrvate zenice za vrijeme rata! toliko o podruznici udruge koja je cestitala reprezentaciji. inače inaju 2 člana, pejić i sin. nisu članovi koordinacije udruga proisteklih iz domovinskog rata ali su zato za izdaju dusu dali i to jako dobro naplaćuju! treba pitati njihovog predsjednika odakle lova za stan u zagrebu!? dao jerko.......smeća. ali čestitke džeki, mali igra vrhunski....

Kada ovo pročitam, normalno je da se i zapitam od kuda ovakav naslov jer ja mislim da jedan Marinko Pejić ne predstavlja čitav HVO.Kakva je svrha ovoga očito neprimjerenog naslova ,da nas dovede u zabludu ili ..........???