PDA

Pogledaj Full Version : Article: Ja sam platio Thompsonov koncert u Vukovaru

mardar
29-09-2011, 13:16
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=889-Ja-sam-platio-Thompsonov-koncert-u-Vukovaru

Baader Meinhof
29-09-2011, 14:52
Odmah nakon toga će Jašareviću, nepobitnom hrvatskom branitelju i jednom od heroja Domovinskog rata neki branitelji reći, svaka čast, došao si u Vukovar krajem rujna tragične jeseni 1991. godine, no što je s onima koji su došli u kolovozu te ostali dva dana duže nakon što je odlepršao Mladi Jastreb? Branko Borković se probio iz opkoljenog i razrušenog grada 17. rujna.

Još uvijek ne shvaćam zašto hrhb prenosi napise ovakvih bezveznjaka. Noseće teze nisu nikad, ili su rijetko, točne. Naravno da Mladi Jastreb nije iz Vukovara 'odlepršao' u rujnu, to je jednostavno kretenarija. A o tome je li 'odlepršao' ili nije postoji svega nekoliko tisuća ljudi dovoljno relevantnih da o tome javno govori. Ako netko želi polemizirati o Jastrebovu 'lepršanju', iz čistog poštovanja prema Vukovaru, to treba napraviti svjedočenjima nekih drugih vukovarskih branitelja.

Također, na stranu što god govorili Jastreb ili Jašarević i što god tko mislio o tome. Ne mislite li ta su ta dvojica dovoljno zadužili Hrvatsku da se s njima ne bi trebala javno sprdati nekakva seljančura iz zapadne Slavonije?

Baader Meinhof
29-09-2011, 14:55
http://www.domovinskirat.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=545:dnevnik-mladog-jastreba-&catid=83:ratne-prie-&Itemid=99

Inkvizitor
29-09-2011, 15:11
Mladi Jastreb je jedno vrijeme davao nabulozne izjave i s njime su mahali svi detuđmanizatori..a jednom je Praljku u Tv emisiji rekao da su on i Siniša Košutić skoro pa dezerteri jer se nisu borili u Vukovaru.

u zadnje vrijeme se unormalio..ne vole ga toliko više na ljevici..

Ilirk@
29-09-2011, 16:05
hvala mu za sve što je učinio za ovu zemlju.. ni prvi, ni posljednji.. najviše hvala mom zemljaku zadri..
međutim, ja iskreno priznajem da meni ovaj lik nikad nije bio bistar niti sam ikad bila načistu što o njemu mislit... nešto slično ko i sa merčepom.. mixed emotions.. pa neka me za to osudi tko hoće, jebemise...

TheBronxBomber
29-09-2011, 16:28
Zasto ti je Mercep nejasan, ako mogu znati? Zapamtite, Hrvati su napadnuti na svojoj zemlji. Da je bilo koji drugi narod bio u pitanju, pojavilo bi se na tisuce Mercepa. Mi smo imali svega nekoliko, nazalost.

Tomislav Mercep je junak Domovinskog rata.

Inkvizitor
29-09-2011, 16:42
Je..al čemu ona priča da će vukovarci proklinjati dan kad se Tuđman rodio.

i on je svašta priča..

TheBronxBomber
29-09-2011, 16:45
Je..al čemu ona priča da će vukovarci proklinjati dan kad se Tuđman rodio.

i on je svašta priča..

Tko je to govorio, Mercep?

Inkvizitor
29-09-2011, 17:16
Da.........

TheBronxBomber
29-09-2011, 19:03
Da.........

Pa opsirnije pisi...

Frano mu je prisijo plesku, cini mi se.. ili je Glavasu. Nisam siguran.

ljuta trava
29-09-2011, 20:03
Čudno , ali zanimljivo , nitko se ne pita tko je platio i odobrio postavljanje spomenika četnicima u Borovu selu ...

TheBronxBomber
29-09-2011, 20:14
Čudno , ali zanimljivo , nitko se ne pita tko je platio i odobrio postavljanje spomenika četnicima u Borovu selu ...

Svaka cast na podsjetniku. U jednom kratkom postu si ilustrirao svu bijedu hrvatskoga jala.

TheBronxBomber
29-09-2011, 20:19
I bogami kratke hrvatske pameti.

mardar
29-09-2011, 20:22

Dobro bi bilo da je samo to.Ko odobrava donacije iz proračuna srpskim udrugama i tisku koji se vesele na pad dva zrakoplova HV-a sa jasnom aluzijom "obadva oba su pala".Ko odobrava na kraju krajeva proslavu u Srbu i obnovu spomenija ako dobro znamo što je ona u stvari.Ko odobrava............ma niz je beskrajan.Sve iz proračuna a sve u cilju blaćenja države u kojoj žive .

ljuta trava
29-09-2011, 20:25
Ovo što su napravili braniteljima , mediji , odnosno politika putem medija , izučava se kao jedan od primjera kako manipulacijama razbiti teško stečeno zajedništvo . Ljudi moji , danas nažalost imamo više braniteljskih udruga i udrugica , nego pšenice u Slavoniji , i onda se nakon svega čudimo i isčuđavamo . Zar je slučajno sada Beograd krenuo sa ovim optužnicama , malo previše slučajno , da bi bilo slučajno , A zamislite , kako će Beograd reagirati ako se poklope asovi u Zagrebu , predsjednik YUsipović , predsjednik vlade drug Milanče , i predsjednica sabora Vesna Orjuna Pusić , tko će nas tada spasiti ??????