PDA

Pogledaj Full Version : Article: Ulaskom u EU preplavit će nas radnici iz Bugarske, Rumunjske, Grčke...

Graničar Jozo
29-09-2011, 09:17
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=884-Ulaskom-u-EU-preplavit-će-nas-radnici-iz-Bugarske-Rumunjske-Grčke...

Ilirk@
29-09-2011, 09:21
isuse, dobro ti li će se usrićit kod naših poslodavaca...
kako god dođu, još će brže bižat.

Graničar Jozo
29-09-2011, 09:54
da imamo plaće bugarskih i rumunjskih radnika ne bi si velika većina mogla priuštiti krov nad glavom.

a s druge strane, ti strani radnici su ionako već tu, u brodogradilištima možda ponajviše. znam da je problem bio kvalitetnih zavarivača koji bi odlazili u brodogradilišta u italiju raditi za veće novce, pa su ostajala nepopunjena radna mjesta tog profila jer ih nije imao tko popuniti. naši se ljudi nisu htjeli prekvalificirati u zavarivače.

e to me dovodi do zaključka da nije svaki strani radnik konkurencija hrvatskom radniku, već može biti potreba u cjelokupnom proizvodnom lancu, a koji u tom slučaju stvara x radnih mjesta koje popunjavaju hrvati.

Graničar Jozo
29-09-2011, 10:44
Evo još jedan pogleda na tu temu.

http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=17095%3Aeu-30-milijuna-novih-radnih-mjesta-godinje&catid=76%3Agost-kolumne&Itemid=350

Članak u kazuje na "odljev mozgova" što je mnogo opasnije od stranih radnika u RH.

lotta lotta
29-09-2011, 10:49
ja ne bi u Europu.ja sam euroskeptik !!

osim toga "AKO hrvatska nakon ulaska u EU postane gospodarski uspjesnom ..." u sto mi je ,onako na brzinu ,tesko povjerovati.:)

lotta lotta
29-09-2011, 11:00
ah da ,moram dodati i ovo.
kaze Zeljko Pervan:" moramo sto prije u EU, prije no sto se ista raspadne !:)

Ilirk@
29-09-2011, 11:28
pervan će još ispasti i vidovit.. .davno je govorio da će hrvatska uć u uniju, a ona se taman raspast :)

mardar
29-09-2011, 12:01
Ako Hrvatska nakon ulaska u Europsku uniju (EU) postane gospodarski uspješnom .........????

Predsjednica Nacionalnog odbora za praćenja pregovora s EU Vesna Pusić ocijenila je kako se Hrvatska, u slučaju ekonomskog uspjeha,..........???

Čekaj malo Vesna stalno nam govorite o nužnosti ulaska u EU stalno ponavljanje kako nema alternative ulasku.Pa od kuda ovo ako i možda uspjeha.

Prodali ste vi Hrvatsku sve njeno materijalno,prodali ste branitelje prvo, ostao je sada još narod.A vi ste po bogatstvu već Europa.Ali upamtite ostalo je i branitelja i čestita naroda dovoljno da će ako ništa organizirati se u "male ćelije" pa na isti način krenuti u obračune s vama kao što vi evo već 60-70 godina obračunavate se sa hrvatskim narodom čija je jedina krivnja što voli svoju zemlju svoju povijest,svoju vjeru,svoje heroje.Doći će vrijeme da će se uzvratiti jednako čak mislim da je ono blizu.Jebla vas stara kurva Europa a vi nju. Marš više stoko sitnog zuba.

Pozz Lotti ,Ilirki i Zenzi uz jednu opasku. Vjerujem u Hrvate da će ipak ostati svoji na svom u svojoj Hrvatskoj sve dok postoje visokoobrazovane osobe kao što su Lotta i Zenzo i još mnogo mladih koji se nisu dali nasanjkati tvrdnjama da nam je ovakav ulazak u Europu jedina alternativa.Prodaja svega pa i ljudi.

Bog i Hrvati igrajte se i znat ćete što je pravi bijes Hrvata i što je domoljublje.:nene:nene

ogledalce
29-09-2011, 16:05
ne teče ni u EU med i mliko,
neka nas van EU,