PDA

Pogledaj Full Version : Article: Ti ćuti ! Šta se ti mešaš ? Da mene nema, ne bi imala šta da jedeš !

mardar
28-09-2011, 00:06
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=878-Ti-ćuti-!-Šta-se-ti-mešaš-Da-mene-nema-ne-bi-imala-šta-da-jedeš-!

sagitarius
28-09-2011, 10:06
Ideje REKOM-a osim što su utopija su i destruktivne u svojoj biti, gdje se na jedan providan i populistički način pokušava izvršiti nekakvo preispitivanje otpora onih koji su se drznuli oduprijeti srpskoj agresiji što se nastoji prikazati kao građanski rat u kojem su sve strane počinile zločin, čime se relativizira i izjednačava krivica svih učesnika u oružanom sukobu nastalom velikosrpskom agresijom na bivše republike propale države.
Ovakav pristup dodatno truje medđunacionalne odnose, otvaranjem rana na koje su raznorazni sudovi posuli mnogo soli i što u biti samo dodatno može iritirati i izazvati još više nekakvih tenzija i dodatnih animoziteta.
Na stranu što je i čitav taj posao postavljen nakaradno i vrti se oko novca, koji je kako vidimo, a i znamo glavni pokretač "niskih strasti"...
To je loša ideja koja konačno na određen način uzima na sebe i neke ingerencije sudova, što pomalo podsjeća na javni poziv za linč.

ljuta trava
29-09-2011, 20:40
Sredstvima iz Hrvatske lutrije , u iznosu od oko 128 miliona kuna financiraju se razne nevladine udruge . I zaista je istina , i za ne povjerovati , ama baš nitko ne kontrolira tokove stranih donacija tzv. nevladinim udrugama , osobno sam se pokušao učlaniti u neke od njih , ali je nemoguće to učiniti , jer se i po statutima tih udruga poziva na diskrecijsko pravo , kod odobravanja članstva .Čak niti moj prijatelj , kao dugogodišnji član AI , nije mogao učlaniti u AI Hrvatska , zanimljivo , čak nije pomogla niti preporuka iz sjedišta AI .No , moram priznati da su izuzetno dobro organizirani u svojim prljavim poslovima , jer je dovoljno samo pratiti njihove medije , Nova TV , kao predvodnik , zatim sva izdanja EPH Nine Pavića , itd , --da bi se stekao uvid tko su te udruge .Neki dan mi došao prijatelj iz USAzimenima , i prije dolaska je pratio medije iz RH ,kako reče da vidi , da se upozna sa zemljom u koju dolazi .Ono što me iznenadilo je njegovo pitanje o najčešćim hrvatskim prezimenima , kako reče --Pusić , Teršelić , Gjenero , Petrović --
Iskreno sam ostao šokiran , ali kad malo bolje razmislim , to i jesu najčešće spominjana prezimena u RH medijima .