PDA

Pogledaj Full Version : Article: Što fašistički Kurir piše nakon Thompsonovog koncerta?

mardar
26-09-2011, 20:45
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=868-Što-fašistički-Kurir-piše-nakon-Thompsonovog-koncerta

mardar
26-09-2011, 20:54
Zar je moguće da ne razumiju.Alooooo pa druga smo država idioti plačite i pjevajte u Srbiji što god hoćete .Joj majmuna i idiota pa na svijetu ovo nema,

Za Dom spremni paci pa uvjek smo bili.:):)

Marš bagro više "bre u tri lepe pi..ke materine."

ljuta trava
26-09-2011, 21:01
Razglas je bio fantastičan , kao i sam koncert , uglavnom moglo se odlično čuti i na drugoj strani ...

mardar
26-09-2011, 21:16
Izgkeda da se čuo odlično i u Beogradu o Srbiji.Ma volim ga kao nikoga .Kao nikoga poslije dr.Tuđmana.Samo pjevaj legendo .Sve Srbe na noge diže.Ustanite kada Marko pjeva.A i naši izdajnici.Marka za predsjednika pa makar.

:clap:clap:clap

ljuta trava
26-09-2011, 21:22
Izgkeda da se čuo odlično i u Beogradu o Srbiji.Ma volim ga kao nikoga .Kao nikoga poslije dr.Tuđmana.Samo pjevaj legendo .Sve Srbe na noge diže.Ustanite kada Marko pjeva.A i naši izdajnici.Marka za predsjednika pa makar.

:clap:clap:clap

--e zamisli dolazi Tadić u službeni posjet u RH i stane ispred počasne bojne i vikne --ZA DOM ...

mardar
26-09-2011, 21:25
Pa i Jusipović šuti kada oni uzvikuju pomoz Bog junaci.:rofl:rofl

ljuta trava
26-09-2011, 21:35
Pa i Jusipović šuti kada oni uzvikuju pomoz Bog junaci.:rofl:rofl

--Pa to je YUsipoviću najdraži pozdrav još iz ranog djetinjstva:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rof l:rofl:rofl

sagitarius
27-09-2011, 08:55
Ovako su 92. srpski mediji izvještavali kako u BiH srpsku djecu bacaju u kaveze s lavovima i kako po srpskim selima divljaju razularene ustaše, koje siluju sve što im dođe pod ruku...
Ista retorika je koliko se da primijetiti još uvijek sporadično primijenjena i služi se kao i 92. lažima i bombastičnim izmišljotinama da održi tenziju koja postoji od oslobođenja Vukovara do danas.Različita mjesta, pa i različite države, ali retorika laži i antihrvatska propaganda je je uvijek dobar materijal kad treba malo skrenuti sa svakodnevnice opterečene problemima i sirotinjom koja hara po Srbiji.Tomsonov koncert je idealna šansa da se pokušaju po već viđenim scenarijima plasirati laži i podići ratnohuškačke tenzije u gladnom i zavidnom "komšiluku"...

Ilirk@
27-09-2011, 09:07
tisuću puta ponovljena laž, na koncu postaje istina. tako i srbska propaganda. karakteristika ciganskih naroda je ekspanzija na tuđe teritorije i parazitiranje, s tim da srbi imaju još tu jednu: laganje.
nevjerojatno je kako taj narod laže. skoro da više mogu lagat nego što im hrvatski 'ljevičari' mogu popušit.

Marta
27-09-2011, 12:31
Ovakve vijesti mi uljepsaju dan, nek pati bagra govnarska.

caporegime
28-09-2011, 14:34
http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-thompsonu-platio-100-000-kuna-vasar-trpinjskoj-cesti-clanak-331112

evo što je hrvatsko prokletsvo. dugi kaže sve dobro a na kraju sve zakenja sa zadnje dvije-tri rečenice.
iako, ne bi me čudilo da su i novinari ako ne izmislili a ono dostqa toga preradili i dali drukčiju intonaciju.
možda je htio reći, kako se to ima za platiti koncet a da se nema za postrojavanje i organizaciju obljetnice?

Ilirk@
28-09-2011, 14:48
osobno poznajem par vukovarskih boraca koji nisu iz vukovara i koji sa gađenjem govore ne samo o thompsonu (jebe mi se za njega), nego o 'kamenjarcima' i 'ustaškim dernecima' u čavoglavama.
daleko od toga da ja prema njima i pripizdinama iz kojih dolaze imam bolje mišljenje, samo kažem da nisu svi branitelji isti.
ovaj lik bi se mogao zapitati zašto se vukovarski branitelji odnose prema njima, konkretnije, prema njemu i vodstvu njegove udruge, tako kako se odnose, sa tihom ignorancijom i zašto su radije potrošili i tih 100.000 ako su ih potrošili, umjesto da potroše 5x više i gledaju paradu sa josipovićem i mesićem i kosorkom...
mogao se prvo s njima čuti i razjasniti u čemu je problem, možda baš u lovi, umjesto da kupi jeftine bodove i medijsku pažnju publike sličnih političkih devijacija izjavama o 'vašaru' i thompsonu, a pogotovu o predizbornim kampanjama i sličnim pizdarijama... ti komunisti postaju dosadni s tim više..

TheBronxBomber
28-09-2011, 14:59
Vec vidjeno bezbroj puta. Necija povrijedjena tastina + "novinarsko" lesinarenje.

Dosadno. :zzz: