PDA

Pogledaj Full Version : Može li Hrvatska izdržati ...

ljuta trava
25-09-2011, 14:16
Još od nesretne 93 . god , godine velikih stradanja , urezalo mi se u sjećanje , kao da je jučer bilo , riječi jednog starijeg čovjeka , a on tada reče : - Proživio sam svašta u životu i tuge i radosti , dobra i zla , pet država sam nadživio ali veće nepravde nikad nije bilo kao danas --

NorthStand
25-09-2011, 16:13
Može, ako se ove stare prdonje izbaci s vlasti, i dozvoli mlađim generacijama da preuzmu glavnu riječ. U protivnom, crno nam se piše. Jer ovi koji danas vode hrvatsku državu, i njenu politiku su isti oni koji su je vodili i prije za vrijeme jugoslavije, a od takvih se ne treba očekivat ništa dobroga. Na kraju krajeva, vrijeme će pokazat svoje, ja mislim ako se ništa radikalno ne promjeni, da nećemo dobro završit, da ćemo opet završit u nekakvom ropstvu, ovoga puta u EU ropstvu.

mardar
25-09-2011, 17:16
San imam da se vrate naši iz Haga bilo bi tu časnih ljudi koji bi mogli pokrenuti narod i vratiti mu čast i dostojanstvo.Oni ljudi koji se nisu odrekli Hrvatske ni po cijenu višegodišnje kazne koju su na žalost dobili na pravdi Boga.A sada ne vidim ko bi nas mogao pokrenuti.Na žalost ne vidim.A zamislite samo njih među nama.Daj Bože da mi to ne ostane samo na snu i razmišljanju.

sagitarius
26-09-2011, 19:09
Prije nepravde je bila pravda, pa prije opet nepravda i to tako ide ciklično kako u životu običnog čovjeka tako i u jednoj državi koja je živi organizam.Hrvatsku je okovala nepravda i podugo se drži, ali to signalizira da joj se bliži vrijeme da je smijene pravda, tko zna, možda već naredni izbori dadnu priliku ovoj prelijepoj i napaćenoj zemlji. Tko zna..., no ja vjerujem da će ponovo odnekud iznići nove svježe čiste snage i da će povesti državu u neke bolje vode, u neke ljepše vode i da će se stati nogom nepravdi za vrat, jer previše je dugo i previše je ima...

Graničar Jozo
26-09-2011, 20:58
Izdržala je Hrvataka i gore od ovoga. Pa i povijest je zabilježila "ostatke ostataka", pa je Hrvatska malo veća od toga što su si neki zacrtali. A područje na kojemu žive hrvati i nije tako malo.

ljuta trava
26-09-2011, 20:59
-Živim za dan kada će mo doista biti kreatori vlastite sudbine , no treba još proći puno vremena dok stasaju nove vođe ili su oni već tu , ali nažalost ne uspijevaju doći do izražaja jer su od strane ,,pravednika,, gurnuti u stranu .
-Dobri Bože , molim Te , daj nek moja Hrvatska izdrži , vrati joj ponos ,nek njeni sinovi ponosno koračaju pod barjakom čestitosti koji nam naši djedovi i očevi ostaviše u nasljedstvo ...

mardar
26-09-2011, 21:04
Hajde nećemo "kukati" Trava.Nego eto možda opet trebalo malo "potprašiti" a to Hrvati znaju.Nisu zaboravili.Ja eto ne da priželjkujem ali previše se khurče i ovi bošnjaci a i komunjare sve više.Pa eto što bude.:):)

P.s sve što treba je na mjestu i uredno se održava.Mislim da ovaj put ne bi bili zakinuti i inferiorni.Trava kao da ne znaš što se imalo u početku.

ljuta trava
26-09-2011, 21:09
--Narod je naučen trpiti ali za sve postoje granice , sjećaš se prijatelju i 80 -tih je vladala nekakva šutnja ali kad se progovorilo 90-tih , otišla im yuga sa Olujom .

mardar
26-09-2011, 22:04
I opanci za guzicom:):):)Ma sjećam se kao da je jučer bilo.:):)