PDA

Pogledaj Full Version : Article: Đ. Sumrak iz HDZ-a optužila Milanovića za obiteljsko nasilje

mardar
23-09-2011, 04:19
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=826-Đ.-Sumrak-iz-HDZ-a-optužila-Milanovića-za-obiteljsko-nasilje

Inkvizitor
23-09-2011, 11:14
u ženskim tračerskim kuloarima već odavna kruži ta informacija da Zoki zna potegnut ženu iza ušiju

caporegime
23-09-2011, 11:29
zanimljivo kako se u medijima namaće stav da su desničari ognjištari nasilnici na d ženama.
a zapravo nasilje nad ženama kao nasilje nad slabijim je odlika kompleksaša a kompleksaši tradicionalno streme ka ljevici.
boli ih istina pa pokušavaju to obilježje prenijeti na onu drugu stranu društva.

siniša cmrk
dinko bogdanić
ljubomir čučić
zoki milanović
anto nobilo.....
to je popis na kojemu se nalaze neki od obiteljskih nasilnika ili napadača na žene a priznat ćete da oni baš i ne spadaju u klasične "ognjištare".....naprotiv

Ilirk@
23-09-2011, 12:20
ja sam to davno čula, ali iz više izvora. kako ne držim sviću nikom, a nije mi ža žena koje to trpe iako imaju mogućnost izbora (one koje nemaju ni di ni kako su pokazivale više kuraža), nisam puno na to obraćala pažnju jer općenito ne volim, zbog dice koja nisu mogla birati roditelje, potezati te priče u javnosti.
ako je to istina, meni je drago da je izašla na vidjelo, ali opet kažem, ža mi dice što to moraju čitati po novinama, kad već moraju proživljavati..
teška tema..

glede "ognjištara", ja kao žena koja more primlatit pola vas muških ovdi, kažem da nema boljih ljudi od njih. kao muževa, momaka ili kako god oćete. :)
pa neka on mene majorizira svojim patrijahalnim odgojem kolko god oće, ja znam ko je pravi šef :D
šalim se.. a možda i nisam.
uglavnom, žena se ženom može osjećati samo uz pravog muškarca. ;)