PDA

Pogledaj Full Version : Article: Miroslav Tuđman: Genocid je počinila isključivo Srbija pod palicom Slobodana Miloševića

mardar
21-09-2011, 18:55
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=816-Miroslav-Tuđman-Genocid-je-počinila-isključivo-Srbija-pod-palicom-Slobodana-Miloševića

Ilirk@
21-09-2011, 20:46
ne volim šeksa, ali mislim da su sad malo zagrizli u tvrdo... neka, neudi.. ako već nikakve koristi od njega, da barem na njemu zube slome.
jedva čekam ishod.

Graničar Jozo
21-09-2011, 21:33
Izuzetno sam počašćen ovom srpskom optužnicom. S obzirom na to da su me Vladimir Šeks i njegove kolege iz HDZ-a pozivali da dokazujem svoju nevinost u postupku koji su mi oni montirali pred hrvatskim sudom, sada ja pozivam Šeksa da ode u Beograd i tamo dokaže svoju nevinost. S obzirom na to da je nadaleko poznat kao hrabar i visoko moralan čovjek, siguran sam da će on to učiniti već do kraja ovoga tjedna

poruka je koju je u srijedu uputio Branimir Glavaš iz zatvora u Mostaru, gdje je na služenju kazne zbog počinjenog ratnog zločina.

mardar
21-09-2011, 22:29
Pa neka ovo rješi predsjednik Josipović sa prijateljem Tadićem, i nema problema .Baš me zanima kakva će njegova reakcija biti.:018:018

Ilirk@
22-09-2011, 08:41
poruka je koju je u srijedu uputio Branimir Glavaš iz zatvora u Mostaru, gdje je na služenju kazne zbog počinjenog ratnog zločina.

poetska pravda bi i bila da lignja s lisicama na rukama isporuči šeksa u beograd.