PDA

Pogledaj Full Version : Lijeva podlost

caporegime
20-09-2011, 10:33
http://www.vecernji.hr/vijesti/josipovic-new-yorku-u-haagu-sjede-pogresni-ljudi-clanak-328527

"Hrvatska je vodila pravedan i obrambeni rat, a smatram da u Haagu nisu pravi ljudi, oni koji bi trebali biti. Zločina je bilo i na hrvatskoj strani, ali nisu ih počinili ovi koji su u Haaguza neke hvale vriujedna izdaja ali za one koji znaju procijeniti, ovo je neviđena podlost.
josipović zapravo, prikreveno želi reći da je krimen koji se stavljen generalima opravdan, da se zločinački poduhvat dogodio, ali da gotovina i markač nisu dio toga.

naravno da je to rekao ovako uvijeno pred iseljenicima ali jadno otkriva njegove stavove kao smjer njegovog djelovanja.

umjesto da je rekao, da su zločini bili neorganizirani i sporadični i nisu proizvod nekog plana pa stoga nitko ne bi ni mogao zbog njih završiti u haagu nego eventualno pred hrvatskim pravosuđem kao pojedinačni počinitelji, ma koliko ih bilo, on se jasno odredio.

ljudi nažalost ne shvaćaju da današnji predsjednik kao i ekipa koja se sprema sjesti na vlast otvoreno i iskreno misle da je oluja zločinački tuđmanov poduhvat koliko god to nemušto prikrivali.
a u takve, poneki čudni ljudi gledaju kao spas i pomoć hrvatima u bih iako su mržnju i otpor prema cijeloj rh i hrvatima u rh izgradili i promovirali formalno upravo kao reakciju na politički odnos ljevice hrvatske prema hrvatima u bih.
a sada u toj istpoj ljevici vide dobru priliku.
da nije toliko puta viđeno služilo bi kao prvi signal nastupa razloga za hospitalizaciju

Ilirk@
20-09-2011, 10:38
eeeeee kad sam ja govorila da je ta kreatura nešto najpodlije i najopasnije što nas je moglo zadesit..
ali ipak, ruku na srce, hrvatska, od kako je izišla iz rata i od kako su usmrtili tuđmana, ima predsjednike kakve zaslužuje.

mardar
20-09-2011, 12:11
Nisi jedina bila koja ga je pročitala ,joj da još uvijelk ima arhiva na jednome portalu kada su mu hvalospijeve pisali.Mali uglađeni partizančić.Ovaj nas hebe u zdrav mozak uz glazbu, glazbu i slatkorjećivost.Pa kada ovaj uopće obavlja predsjedničke dužnosti .Pa samo što ga dječica ne sreću na ulazu u vrtić svuda ga ima.Na kakav Tito pa o njemu će biti na tv i u tisku i kada bude išao srat ili pišat.

Ma već sere spadalo.

TheBronxBomber
20-09-2011, 15:41
Procitat ga je bilo vrlo lako.

A i lakse to ide kad si a priori protiv svega sto dolazi iz SDP-a. To je nuzan stav svakog domoljuba. Cuvajte se onih koji takav stav nemaju.

Graničar Jozo
20-09-2011, 15:44
To je nuzan stav svakog domoljuba. Cuvajte se onih koji takav stav nemaju.

po meni je ovo totalno isključivo. ne mogu se složit nikako. po toj logici bi nakon 2000-te isto moglo vrijediti i za HDZ.

čuvajte me se domoljubi. :)

TheBronxBomber
20-09-2011, 15:51
po meni je ovo totalno isključivo. ne mogu se složit nikako. po toj logici bi nakon 2000-te isto moglo vrijediti i za HDZ.

čuvajte me se domoljubi. :)

Pa, HDZ-ovci su ti koji bi trebali imati takav stav, a nemaju ga. S druge strane, SDP-ovci imaju takav iskljuciv stav prema svemu sto dolazi s desna i s "desna."

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:00
Pa, HDZ-ovci su ti koji bi trebali imati takav stav, a nemaju ga. S druge strane, SDP-ovci imaju takav iskljuciv stav prema svemu sto dolazi s desna i s "desna."

s ovim se slažem u globalu, ali opet ne možeš reć da je sve apriori loše iz SDP-a. da ti budem iskren ja ne znam šta su oni izbacili dobro u zadnjih 4 godine (ne mogu se sjetiti). nekako im po djelima treba suditi, a ne apriori. sad zvučim biblijski, ali je nekako tako. eto, imaš primjer vesne pusić koja je spriječila omogućivanje pravne osobnosti udruženju srpskih općina prilikom posljednje izmjene ustava. nitko nije ni a rekao da se ona nije uzjogunila. doduše, jedna lasta ne čini proljeće. pretpostavljam da i ona spada u širu sliku SDP-a.

mislim, šta me briga šta oni mrze.

aj da sumiram, rekao bih da ne treba biti apriori protiv, ali treba biti pod povećalom.

Inkvizitor
20-09-2011, 16:04
s ovim se slažem u globalu, ali opet ne možeš reć da je sve apriori loše iz SDP-a. da ti budem iskren ja ne znam šta su oni izbacili dobro u zadnjih 4 godine (ne mogu se sjetiti). nekako im po djelima treba suditi, a ne apriori. sad zvučim biblijski, ali je nekako tako. eto, imaš primjer vesne pusić koja je spriječila omogućivanje pravne osobnosti udruženju srpskih općina prilikom posljednje izmjene ustava. nitko nije ni a rekao da se ona nije uzjogunila. doduše, jedna lasta ne čini proljeće. pretpostavljam da i ona spada u širu sliku SDP-a.

mislim, šta me briga šta oni mrze.

aj da sumiram, rekao bih da ne treba biti apriori protiv, ali treba biti pod povećalom.

Daj Jozo..ta medijska patketina da je Vesna Pusić nešto spriječila ..to ne bi spušio ni najveći hlebinac.

To je apsurd sam pos ebi.

ja imam isto stav kao i Ljuti...moš ti bit pošten ali ako si pošten šta radiš u SDP-eu.

Pazi druga je stvar ..ja protiv socijaldemokracije nemam ništa protiv.

ali ovo nema veze s tim.

to je čisto lešinarenje nad jugo idejama upakiranima u demokraciju.

neki naivci su tu upali poput Kotromanovića..

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:07
Vesna Pusic se bori za obnovu kompletne Jugoslavije, a ne za nekakve srpske op(an)cine po istocnoj Hrvatskoj. Ona se uzjogunila jer zna da je takvo sto za buducu Jugoslaviju (kakvu je oni zamisljaju) takticki los potez.

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:08
Daj Jozo..ta medijska patketina da je Vesna Pusić nešto spriječila ..to ne bi spušio ni najveći hlebinac.

tko je to spriječio?

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:10
Vesna Pusic se bori za obnovu kompletne Jugoslavije, a ne za nekakve srpske op(an)cine po istocnoj Hrvatskoj. Ona se uzjogunila jer zna da je takvo sto za buducu Jugoslaviju (kakvu je oni zamisljaju) takticki los potez.

isto kao i riješenje statusa hrvata u BiH. isto, i zato i je ovako kako je.

ja ne bježim od toga da je ona orjunaško smeće, ali ajmo realno. tko je imao više koristi od toga, hrvati ili velikosrbi?

Inkvizitor
20-09-2011, 16:14
tko je to spriječio?

Ma šta spriječio..nitko ništa nije ni spriječio..

novinarska patketina.

čuj Vesna Pusić stala na putu planu koji je favorizirao Velikosrbe

daj molim te..

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:14
isto kao i riješenje statusa hrvata u BiH. isto, i zato i je ovako kako je.

ja ne bježim od toga da je ona orjunaško smeće, ali ajmo realno. tko je imao više koristi od toga, hrvati ili velikosrbi?

Vesna Pusic se bori za to da Jugoslaveni i Srbi imaju privilegirani status po cijeloj zemljoj, a ne samo u par cetnickih geta po Hr.

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:18
Koji to Hrvat moze biti u SDP-u ili podrzati SDP? Kakav je to covjek; koje je to hrvatstvo; kakav je to odgoj?

Sve poludilo...

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:19
Ma šta spriječio..nitko ništa nije ni spriječio..

novinarska patketina.

čuj Vesna Pusić stala na putu planu koji je favorizirao Velikosrbe

daj molim te..

pa reci mi onda tko je spriječio? to sam te i pitao. evo konkretno, tko je spriječio - imenom i prezimenom, možda koja organizacija?

Inkvizitor
20-09-2011, 16:19
Vesna Pusic se bori za to da Jugoslaveni i Srbi imaju privilegirani status po cijeloj zemljoj, a ne samo u par cetnickih geta po Hr.

Točno. Ona ne želi srpsku vlast u dvi tri općine sa par tisuća ljudi.

Ona želi da Srbi i orjunaši vladaju ali u Zagrebu.

Splitu.

Inkvizitor
20-09-2011, 16:20
Koji to Hrvat moze biti u SDP-u ili podrzati SDP? Kakav je to covjek; koje je to hrvatstvo; kakav je to odgoj?

Sve poludilo...

Šta veliš pajdo na Kotromanovića..neupitni ratni heroj..i..?

TheBronxBomber
neki naivci su tu upali poput Kotromanovića..

Ne znam ja je li on naivan; je li usao iz osobne koristi - ma nema veze. Samo znam da mi se zeludac okrece kad ga vidim... To sto ti ljudi cine je totalno sizofreno.

Graničar Jozo

Sve poludilo...

izvrćeš bomberu, namjerno ili ne ne znam. ali govoriti da je sve iz SDP-a apriori zlo je glupost.

mislim, vi (ti i inkvi) meni kao protuargument iznosite nešto s čim se slažem. :)

nema veze.

Inkvizitor
20-09-2011, 16:22
pa reci mi onda tko je spriječio? to sam te i pitao. evo konkretno, tko je spriječio - imenom i prezimenom, možda koja organizacija?

Ja ti Jozo kažem da nitko nije ništa ni sprječavao. Srbi imaju i sad ta prava. Enormna. zastupnike, pare, općine koje se posebno financiraju, vlast u tim općinama, svaku moguću amnestiju.

To je netko pustio neku patku..o nekom vijeću općina..koje faktički živi.

ta priča je ko ona..kad trgovac podigne cijenu robi iznad svake mjere..pa onda trubi dan dva kako je dao popust od 30% i tako je roba ipak precijenjena za 50% ali narod puši..

Inkvizitor
20-09-2011, 16:24
izvrćeš bomberu, namjerno ili ne ne znam. ali govoriti da je sve iz SDP-a apriori zlo je glupost.

mislim, vi (ti i inkvi) meni kao protuargument iznosite nešto s čim se slažem. :)

nema veze.

ja ne iznosim argument, ja se samo razgovaram. Uopće ne mislim da sam u nekoj polemici s tobom.

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:25

nema veze.

Jozo,

Zasto bih ja tretirao "lijeve" drukcije nego kako oni tretiraju "desne?" Zasto je, po SDP-voj, HDZ (i sve s "desna" i desna") neupitno zlo. A "desnica," eto, kao ne smije biti iskljuciva?

Jozo, nije ovo moj stav odjucer - vec otkad sam poceo intenzivnije pratit Hr. politiku. A tome ime vec 16-17 godina.

SDP = ZLO.

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:29
Ja ti Jozo kažem da nitko nije ništa ni sprječavao. Srbi imaju i sad ta prava. Enormna. zastupnike, pare, općine koje se posebno financiraju, vlast u tim općinama, svaku moguću amnestiju.

To je netko pustio neku patku..o nekom vijeću općina..koje faktički živi.

ok. sve 5 ....

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:36
Pa cak i Vecernji List se ukljucio u orkestriranu medijsku smjenu vlasti. Citam Ivkosica, Despota - i oni iznose "pozitivnu" kritiku HDZ-a i to u jeku orkestriranog napada sa svih strana. Gdje je MEDIJ koji radi nesto priblizno slicno od oporbe???

Ivkosic & Despot "pozitivno" kritiziraju HDZ u sred takve histerije. Rekoh vec, sve poludilo.

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:38
Jozo,

Zasto bih ja tretirao "lijeve" drukcije nego kako oni tretiraju "desne?" Zasto je, po SDP-voj, HDZ (i sve s "desna" i desna") neupitno zlo. A "desnica," eto, kao ne smije biti iskljuciva?

zato što se nadam da nisi indoktriniran kao 90% ljevice.

ovo ti je isto pitanje o kojem smo razglabali kada je bilo riječ o gospodarskom programu desnice. zašto ga imati ili ne imati. meni nije dovoljan razlog ne imati ga samo zato što ga nema ljevica. jednostavno te ne razumijem. meni je to apsurdno.

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:43
zato što se nadam da nisi indoktriniran kao 90% ljevice.

Jesam li ja indoktriniran ili ne, ostavljam tebi i drugima na prosudbu.

Za uspjeh "desnice" treba solidarnosti, ne indoktriniranosti. SDP ce uvijek imati svojih 20-30% cvrstih, jer toliko je anti-Hrvata u Hrvatskoj.

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:52
ma nema veze. gubim(o) se u raspravi.

p.s. rekoh da se nadam da nisi indokrtiniran, a kako kažeš da pratiš politiku 16-17 godina onda valjda nisi.

jedino ne razumijem tvoju tezu da je sve zlo iz SDP-a (govorimo o SDP-u iz RH), a kao razlog navodiš to što oni misle da je sve zlo iz desnice (što po meni HDZ već neko vrijeme nije, al ne znači da nema takvih članova, pa čak i funkcionera).

Inkvizitor
20-09-2011, 16:52
Pa cak i Vecernji List se ukljucio u orkestriranu medijsku smjenu vlasti. Citam Ivkosica, Despota - i oni iznose "pozitivnu" kritiku HDZ-a i to u jeku orkestriranog napada sa svih strana. Gdje je MEDIJ koji radi nesto priblizno slicno od oporbe???

Ivkosic & Despot "pozitivno" kritiziraju HDZ u sred takve histerije. Rekoh vec, sve poludilo.

Njih i treba. jebo ovakav HDZ..to je SDP light.

TheBronxBomber
20-09-2011, 16:58
Njih i treba. jebo ovakav HDZ..to je SDP light.

Ja sam prvi za to da HDZ nestane iz povijesti, ali s uvjetom da s njim nestane i SDP.

TheBronxBomber
20-09-2011, 21:24
Josipovic je karijerni komunista, ciji je caca bio karijerni komunista i tlacitelj. Da ne kazem kako mu je zena srpkinja. Je li mu mati srpkinja, jos nisam potvrdio. Ali govori se i o tome.

Jebo ljude koji su takvog izglasali; a i pr*im one koji su ga i instalirali. Od savetnika Dejana Jovica, pa nadalje...

Najvise pr*cim one ljude koje takav moze predstavljati.

Zelim im sudbinu Ace Karadjordjevica.

mardar
20-09-2011, 21:47
Ali kako nam se i ponavlja nije mi jasno.Mesić, Josipović ma strah me i pomisliti ko je sljedeći .Hej dva mandata Mesić i to poslije veleizdaje, petljavina.Kako ni sam ne znam nikada neću shvatiti.Loši protukandidati.Ma svako bi bio bolji od Mesića, baš svako.Ma ne razumijem gdje baš nestadoše Hrvati.

A i Josipović joj kada se sjetim prije izbora u BiH i par njegovih izjava hvalospijeve mu pisali.I sada a SDP otvoreno stade uz Lagumdžiju.A drukaju i ovdje sada za kukuriku.Van pameti i gotovo barem za mene.Valjda nam je u genima kratko pamćenje.