PDA

Pogledaj Full Version : Article: OTVORENO PISMO HRVATSKOJ PSIHOLOŠKOJ KOMORI

mardar
19-09-2011, 13:56
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=796-OTVORENO-PISMO-HRVATSKOJ-PSIHOLOŠKOJ-KOMORI

Graničar Jozo
19-09-2011, 14:57
Udar na znanstvene činjenice...

Čudi me da su se tek sada LGB udruge sjetile tog članka, a ne ranije. Npr. za vrijeme posjeta Pape.

http://www.katolik.hr/nekatolickeskupinemnu/pokretimnu/433-homoseksualnost-sa-znanstvenog-gledita

Svakako preporučam pročitati članak.

sagitarius
22-09-2011, 11:06
Karakteristika homoseksualnih udruga je da koriste demokraciju do maksimuma, a onda gazeći ivicom noža između anarhije i demokracije agresivno naturaju i iskazuju svoje stavove kroz razne vidove demonstriranja - "gej parade", okrugle stolove, razne vidove propagande i tsl.

U činjenici da se javno eksponiraju i pradairaju gologuzi i u raznim pozama, Bože me oprosti, homoseksualci zapravo i kroz taj vid iskazuju svoju frustriranost praveći u svojoj revnosti da se pokažu zapravo javnu sablazan, jer kad se i momak i cura ljubakaju i faćkaju na javnom mjestu bivaju ili ukoreni ili ih policija upozorava da ne krše javni red i mir, a homoseksualci se čude što bivaju šikanirani ili čak ponegdje dobiju batine.

Ovo sa pokušajem lezbijskih udruga da traže od HPK nekakav postupak protivu svog člana radi drugačijeg stava, je upravo spomenuta teza zamjene demokracije za agresivno naturanje svojih stavova i utjerivanje nekakvih demokratskih prava, koja im nitko ne ugrožava, ali oni žele da pokažu svoju prisutnost na svakom mjestu i u svakoj prigodi kako bi sami sebe opravdali što postoje, pri tome stvarno pretjerujući u svemu.
Čovjek je koristio demokraciju i iskazao drugi stav i po njihovom treba biti kažnjen..., koliko je licemjerja u tim udrugama, a vala i bezobrazluka...

Ilirk@
22-09-2011, 11:31
demokracija podrazumijeva slobodu koja ne narušava slobode drugih. takvo nešto nije moguće bez kompromisa.
ako heteroseksualci čine kojekakve kompromise u vidu donošenja pozitivnih zakona i zaštita tih seksualnih manjina, u obrnutom slučaju nema tolerancije.
ne znam jel tko imao prilike vidjeti što rade u san franciscu. čovjeku se želudac okreće. ako im to zabraniš, onda si fašist i udarat će i drvljem i kamenjem, kad već ne smije bombom, na sve one što se zbog sebe i svoje djece, bune protiv javnog nemorala.
pred tim licemjerima sve univerzalne ljudske vrijednosti padaju u vodu.
sačuvaj me bože njihove tolerancije i slobodoljubivosti.