PDA

Pogledaj Full Version : Article: Došlo je vrijeme za ustavne promjene u Bosni i Hercegovini

mardar
18-09-2011, 14:08
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=787-Došlo-je-vrijeme-za-ustavne-promjene-u-Bosni-i-Hercegovini

mardar
18-09-2011, 14:35
Hrvate u BiH kao konstitutivni narod zanimaju promjene Ustava ali takove da im vrate potpunu ravnopravnost sa druga dva naroda.Posve jednaka a ne zanimaju ih više mišljenja OHR-a ili SAD-a i njihovih veleposlanika.Tu ste da se takove odluke donesu i dosljedno provedu a ne da druge poučavate svojim načelima i stajalištima.Mislim da je vrijeme da svi se povučete sa svojim stajalištima jer je očito da ona ne vrijede. Da su vrijedila ne bi ni BiH sada bila gdje i jeste.To je prije svega krivac baš međunarodna zajednica uplitanje stranih političara u donošenja odluka na štetu Hrvata.

caporegime
18-09-2011, 15:04
kako šušnjar najavljuje, izgleda da dolazi vrijeme aktivne politike u korist bih hrvata.
sadržajno, to znači da dolazi vrijeme kad smo najebali do kraja ali naše najebavanje je ionako od njega tumačeno kao uspjeh.
nikome se ne samuje pod nečijom guzicom, svakom je cilj dovesti sve na svoje mjesto.

ljuta trava
18-09-2011, 21:07
Nije se uopće niti smjelo dopustiti da se bez Hrvata odlučuje o Hrvatima , ali ipak se nešto pokreće , doduše sporo ali pokrenulo se , samo potrebno nam je više istinske sloge i zajedništva ...

sagitarius
20-09-2011, 09:28
Lijepo on priča, ali ne želi otvoreno odgovoriti na pitanja.U ovom slučaju to nije diplomacija nego neiskrenost i neprihvatanje grešaka njegove administracije glede neravnopravnog položaja BH Hrvata i stanja u BiH općenito, a nastalih kroz diktirane nakazne odluke nekolicine Visokih predstavnika, pa i ovog zadnjeg...

mery
20-09-2011, 14:01
Pa ljudi moji kada će te shvatiti kako je ova država šprdačina i svaki ozbiljnija rasprava dovodi do totalno kaosa jer je predpostavka svake države poštovati svoj Ustav ,kako to u ovom "idiličnom" okružju nije
slučaj. kurtoazne izjave bjelosvjestkih hohštaplera koji su ti ga ovo i iscenirali ništa neznače.
e
vrime je za matrak ali ne akademski već narodni

mardar
20-09-2011, 14:13
Rekao sam ja da smo mi muški veće pičk.c. od žena:):):)