PDA

Pogledaj Full Version : Article: Hrvatski zatočenici doživjeli su ono što ljudski um ne može pojmiti

mardar
17-09-2011, 12:29
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=779-Hrvatski-zatočenici-doživjeli-su-ono-što-ljudski-um-ne-može-pojmiti

mardar
17-09-2011, 12:46
Bojim se ponavljam da nam baš odluke po svemu njihovih sudova neće vratiti nadu u normalan suživot.Zahtjev tužiteljstva za kaznama je jedno.Sasvim opravdan utemeljen na istini ali szdove i ovim slučajevuma najmanje zanima istina.Jer nisu neovisnu baš naprotiv pod kontrolom su bošnjaka.

Marta
17-09-2011, 13:15
Uvijek spominjemo suzivot, mislim da nas pojam suzivota ne podrazumjeva isto sto i njihov.

mardar
17-09-2011, 13:39
Uvijek spominjemo suzivot, mislim da nas pojam suzivota ne podrazumjeva isto sto i njihov.

Pa i ne nude nam ga .Mi to stalno činimo Srbi i muslimani ne.Pojedini naši političari a i ostali iz dana u dan pričaju i o suživotu i potrebi za suradnjom .Ma koliko se Hrvata vratilo u RS ili na područja pod muslimanskom kontrolom.A oni.Muslimani npr Stolac,Prozor itd,itd Srbi u Glamoč,Drvar.I što se događa.Pa u Glamoču ne daju da časna sestra bude upraviteljica.Je li zbog toga što je časna ili Hrvatica sasvim je svejedno.Stolac-skida se križ iz škole da ne vrijeđa osjećaje muslimana.Ma kakav suživot Hrvata sa drugima kada nam daju samo mrvice od tog suživota.
A mi se među sobom nastavljamo djelutu pucamo po svim šavovima.

sagitarius
17-09-2011, 14:28
Bugojno je jedan od gradova hrvatskih mucenika, gdje su bosnjaci, bolje reci, da ne generaliziram i ne ogrijesim se o nevine, pojedini bosnjaci iz tog kraja pokazali svu svoju surovost primjerenu azijatskoj surovosti i mastovitosti u mucenjima tijekom proteklog rata i gdje je, treba to reci punim imenom i prezimenom, izvrsen genocid, na ogranicenom prostoru, analogan onome na prostoru Srebrenice...
Kada se za ubistva i progon hrvata iz ovog nekad pretezito hrvatskog grada mucenika budu izrekle adekvatne sudske kazne i donijele kvalifikacije o uzasnim zlocinima onda ce se moci razgovarati o povratku ljudi koji su odatle prognani, a kuce im zaplijenjene ili popaljene, a netko iz gotovo svake obitelji surovo premlacen ili ubijen.