PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatski mazohizam, kompleksi, poltronstvo i idolopoklonstvo

Inkvizitor
16-09-2011, 12:40
Nije da mi je tema orginalna ni nova ali ponukan sam sa zadnja dva događaja.

Hanžekovićevog memorijala gdje su nas danima davili kako dolazi Usein Bolt ko da dolazi neko božanstvo a najjadnija je slika poslije same utrke gdje stotine i tisuće pružaju svoje rukice da dodirnu božanstvo.

u jednom trenutku mi se učinilo da će početi klanjati oko njega nasred stadiona ko oni frikovi u Indiana Jonesu i hukati ničice.

I sve to smao zato jer čovjek ima brze noge.

Jad i čemer.

Drugi je dolazak Reala i dvaljenje istim samo 11 puta više.

kao da dolazi 11 najvećih svjetskih umova.

ushićenje da ih je kraljevski počastio svojim dolaskom, mislim da je rezultirala omalenom lokvicom pored stopala kod mnogih hrvatskih eunuha.

A tek oduševljenje porazom koje je nalikovalo ushitu roba jer je taj dan dobio samo dvaputa bičem preko leđa.

u tom samoponižavajućem ludilu su prednjačili kreten Drago Ćosić i ultimativna tuka ( poznata po kovanje Carlosa Moye jednog osrednjeg tenisača u poluboga sporta i općenito) Mirna Zidarić.

odvratno. ljigavo samoponižavajuće..ovih dana me bilo sram što sam Hrvat..možda po prvi put u životu.

Graničar Jozo
16-09-2011, 13:23
Evo tekst sa hkv-a. Nešto slično na tvoju temu, samo se odnosi na dinamo -real

http://www.hkv.hr/izdvojeno/komentari/djl/9064-reagiranje-itatelja-drugovima-iz-portskog-programa-htv-a.html

Inkvizitor
16-09-2011, 13:30
Dobar tekst samo s ene bih složio da su svi Dinamovi igrači stali sa gardom. Sva čast Vidi, Ibanezu, Tonelu i Kovačiću, Kelavi.

No nije to bitno, bitan je taj samoponižavajući stav kojega pronose svi u javnom djelovanju. To je nevjerovatno.

TheBronxBomber
16-09-2011, 14:55
u jednom trenutku mi se učinilo da će početi klanjati oko njega nasred stadiona ko oni frikovi u indiana jonesu i hukati ničice.

lolol :019