PDA

Pogledaj Full Version : Article: General Mirko Norac izlazi na prijevremenu slobodu

caporegime
15-09-2011, 21:35
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=763-General-Mirko-Norac-izlazi-na-prijevremenu-slobodu

Inkvizitor
16-09-2011, 09:25
sad kad krenu izmećari iz EPH sa komentarima.

Sretno ti bilo generale.

ogledalce
16-09-2011, 12:06
moj generale nisi ni tribao biti u zatvoru,oni koji su uistinu žločinci i trebaju odgovarat za zločine,oni slobodno šeću,,,heben ti državu i zakon,,:mad::mad::mad:

mery
16-09-2011, 12:34
Nema tu države i zakona ,jer da ima ,oni smrdo Mesić bi već sagnjio u njemu.

Ilirk@
16-09-2011, 13:15
samo neka on izađe i bude sa svojom obitelji, bog im dao zdravlja i duga života.
a ako opet zapuca, neka biži na novi zeland.
i ja ću za njim.

caporegime
16-09-2011, 13:31
samo neka on izađe i bude sa svojom obitelji, bog im dao zdravlja i duga života.
a ako opet zapuca, neka biži na novi zeland.
i ja ću za njim.

ali zašto. barem smo iz dosadašnjeg naučili da se ne isplati bit ičovjekoljubac i hrvatski romantik koji u cijelom narodu gleda jednu snagu pri čemu se posao podijelio tako da netko ratuje a netko vrijedno radi u pozadini. upravo suprotno.
tako da, kao ponovo zapuca, ja predlažem pušku sa drvenim kundakom, pri čemu će se prije pucanja po vanjskom neprijetlju, izmasirati glave svih onih koji već sada mirišu na izdajnike i parazite.
da se navrijeme tako radilo i pokazalo na koji način će biti postavljene stvari, ne bi danas ni tajkuni, ni medijski ljevičarski baljezgači ni svi slični smjeli "A" reći a kamo li djelovati.

Graničar Jozo
16-09-2011, 13:37
svi hrvatski velikani koji su se borili i izborili za Hrvate završili su kao Gotovina, Norac i dr. Dovoljno je samo pogledati najpoznatije povjesne ličnosti kao što su Zrinski i Frankopani.

Za sve one koji su na taj način izginuli trebala bi jedna posebna tema.

Ilirk@
16-09-2011, 13:52
tako da, kao ponovo zapuca, ja predlažem pušku sa drvenim kundakom, pri čemu će se prije pucanja po vanjskom neprijetlju, izmasirati glave svih onih koji već sada mirišu na izdajnike i parazite.

more i tako, pa unda pičit na zeland.
ionako više vanjskih neprijatelja nemamo pa će prva puška zapucat u nekakvom građanskom ratu, pobuni ili slično

caporegime
16-09-2011, 14:01
sumnjiva si nešto s tim novim zelandom.
samo o njemu pričaš.

Škutor Mate
16-09-2011, 14:12
Novi Zeland odlična destinacija

http://terranature.org/koura.htm

a mogli bi i na Tasamaniju

http://a2.l3-images.myspacecdn.com/images02/142/edf9fa556d5e4579a10d6b006c05b834/l.jpg

mardar
16-09-2011, 14:30
A da se hoće zapucati pa da više vidimo ko je za što.Ovaj put do kraja.Pozdrav mojim HRHB-ovcima ili svim integralistima.Invalidima i braniteljima Domovinskog rata.A Norcu i Gotovini i Markaću i svim uznicima u Hagu što više Božjeg blagoslova da ovo prebrode .Jer su izdani na sramotu hrvatskog naroda, Ljevičarima i ostalima ništa.Oni će i tako i tako u paklu završiti.Samo eto da je nekako i ovozemaljsku pravdu dočekati kada je imaju drugi morali bi i Hrvati.Moj Mirko sretno ti bilo sa tvojom obitelji.Što drugo aovo što su ti zradulu niko ti nemože nadoknaditi.E moj narode.

Ilirk@
16-09-2011, 14:35
sumnjiva si nešto s tim novim zelandom.
samo o njemu pričaš.

sad opet trolamo, ali samo ću ovo:
nema ni jedne otrovne životinje i biljke (barem ne smrtno) i maori su vrlo naklonjeni hrvatima i obratno.
prema prijateljima nježni (vidi: hongi), a prema neprijateljima vrlo odlučni (vidi: haka). :D
treće, pogledaj matanovu sliku i sve će ti bit jasno... a jš k tome daleko, daleko, daleko..
mardare, pozdrav i tebi ;)

caporegime
16-09-2011, 14:44
A da se hoće zapucati pa da više vidimo ko je za što.Ovaj put do kraja.Pozdrav mojim HRHB-ovcima ili svim integralistima.Invalidima i braniteljima Domovinskog rata.A Norcu i Gotovini i Markaću i svim uznicima u Hagu što više Božjeg blagoslova da ovo prebrode .Jer su izdani na sramotu hrvatskog naroda, Ljevičarima i ostalima ništa.Oni će i tako i tako u paklu završiti.Samo eto da je nekako i ovozemaljsku pravdu dočekati kada je imaju drugi morali bi i Hrvati.Moj Mirko sretno ti bilo sa tvojom obitelji.Što drugo aovo što su ti zradulu niko ti nemože nadoknaditi.E moj narode.

kad već trolišemo....dis ti neki dan?!?!?? ja čekao!!

mardar
16-09-2011, 15:03
Capo žao mi je zbilja sve u minut u minut čak mi marllboro u autu ostao kod ovih koji su me vozili.Ja jučer samo uzeo nešto što su mi gore radili.Slike neke u print studiju.Putovao sam autobusom nazad sloro 12 sati.Nadam se da nema ljutnje.

caporegime
16-09-2011, 15:06
ma nema ljutnje al ima nepopijenog piva.

sagitarius
17-09-2011, 10:44
jel to neko spominje neko nepopijeno pivo...

caporegime
17-09-2011, 13:48
figurativno. svako pivo koje se teoretski može popiti i koje se moglo popiti u ugodnom družežnju je nepotrebno nepopijeno pivo. zar ne?
ali da više ne skrećemo s teme.....