PDA

Pogledaj Full Version : Article: Uprava Hrvatskog rukometnog kluba Izviđač zabranila hrvatske zastave na tribinama

Graničar Jozo
15-09-2011, 10:27
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=760-Uprava-Hrvatskog-rukometnog-kluba-Izviđač-zabranila-hrvatske-zastave-na-tribinama

caporegime
15-09-2011, 10:36
e, onda se ne treba čuditi niti previše ljutiti jer po bosanskim stadionima policija ne dopušta unos hrvatskih zastava.
evo, u srcu hercegovine to se ne dopušta ni od lokalnog hrvatskog kluba.šta onda možemo zamjeriti onima koji su pucali na nas svojedobno, kad to isto provode oni kojima je ta zastava dsve dala u životu, i koji bi, da nije bilo te zastave bili, ili fukare ili podobnici sistema koji bi tada vladao.

puna podrška ljubuškim navijačima uz poruku da upravi kluba maksimalno zagorčaju život.
pa makr i pisanjem po ljubuškim zidovima njihovih imena uz dodatne epitete koji bi se svodili na pojam pederske izdajničke bagre.

Ilirk@
15-09-2011, 10:37
došao sad red i na hrvate da zabrane svoja znakovlja, zastave i grbove. a bilo je i vrime, brate mili... u svemu moraju bit zadnji :(
jel se ljevičarsko-komunističko-socijalistička i antiustaška sera oglasila?

Graničar Jozo
15-09-2011, 10:41
di će se oglasit. to se odnosi samo na zastave genocidne tvorevine RH. ma neš ti....

pljuc

caporegime
15-09-2011, 10:47
došao sad red i na hrvate da zabrane svoja znakovlja, zastave i grbove. a bilo je i vrime, brate mili... u svemu moraju bit zadnji :(
jel se ljevičarsko-komunističko-socijalistička i antiustaška sera oglasila?

mentalno i intimno, i poskok sera nema neku urođenu ljubav prema trobojnici i kockicama.
meni se prije čini da oni svoje nacionalne izljeve izražavaju tek kad s navodnim hrvatstvom kontra spahiluka priskrbe koji bod njihovim srpskim gospodarima.

Gala
15-09-2011, 10:51
Nije to baš tako bilo ,ta vijest je šupljak žešći .

Ilirk@
15-09-2011, 10:59
ajde napišite vijest, demantij ili kako god i točno opišite kako je bilo.

caporegime
15-09-2011, 11:17
pa ako je vijest šupljak, mi ćemo odmah to prenijeti na naslovnici. uz ispriku.

Tessa
15-09-2011, 11:59
prije dvije godine održano je u Širokom brijegu državno natjeecanje mažoretkinja FBIH i službena zastava je bila ona federacije-varta, možete provjeriti na stranicama mažoret saveza

Ilirk@
15-09-2011, 12:05
je li bilo hrvatskih, hercegbosanskih, zastava?

Ilirk@
15-09-2011, 12:05
pa ako je vijest šupljak, mi ćemo odmah to prenijeti na naslovnici. uz ispriku.

sa'će oni, sa'će... pišu, pišu...

Tessa
15-09-2011, 12:12
samo varta imaju fotke s proglašenja i kroz Široki mislim preko puta hotela samo varta

Gala
15-09-2011, 12:13
neka se jave iz Ljubuškog i neka pišu

Ilirk@
15-09-2011, 12:15
pa dobro... to triba razumit... kad dođu navijači od kojih većinu čine navijačice, mogu izbiti neredi, a mogao bi se netko i sjetiti nacrtati kukasti križ na guzici i pokazat ga publici... a svi znamo kako su mažoretkinje i te smotre nacijonalistički nabijene.. :)

Tessa
15-09-2011, 12:18
ma bona Ilirka to ti samo Hrvatice plešu, Rs ima svoj savez, muslimanke to ne plešu, u tom i jest fora sve same hrvatice i hrvatići

caporegime
15-09-2011, 12:22
pa dobro... to triba razumit... kad dođu navijači od kojih većinu čine navijačice, mogu izbiti neredi, a mogao bi se netko i sjetiti nacrtati kukasti križ na guzici i pokazat ga publici... a svi znamo kako su mažoretkinje i te smotre nacijonalistički nabijene.. :)

ha čuj.....pogled prosječnog potentnog hercegovca utopljenog u tradicionalnu sredinu, na bujna poprsja i istesane guze rasnih hercegovačkih djevojaka ukrašenih nacionalnim obilježjima, bi mogao djelovati inspirativno na ključanje hormona, udaranje krvi u glavu.....
ni neredi nisu nemogući a pitanje je kako bi se opravdala poltronska uprava izviđača pred svojim kolegama iz gornje bosne i rs-a koji su inače alergični na kockice i crvenu boju

Gala
15-09-2011, 12:33
nisu samo mažoretkinje ima i rukometašica i što je loše u si*ama i gu*icama :014
a evo link za ženski rukomet u Ljubuškom ,od*eb od ercegovine
pa baniraj
http://www.ljubuski-online.info/ljubuski/sport/7423-premijer-liga-za-zene-hzrk-ljubuski-hum-gostuje-u-brckom.html

sagitarius
15-09-2011, 12:42
Pitam se da li su ti koji su zabranili unosenje zastave RH razmotrili nekoliko osnovnih stvari: 1. Sto znaci ta zastava cijelom hrvatskom puku izdijeljenom povijesnim sticajem okolnosti da zivi u dvije drzave. 2. Da li su se zapitali ti "zabranjivaci" postoji li zabrana unosenja zastava drugih zemalja na stadione u BiH, npr zastave republike Turske, zastave Republike Srbije, pa i zastave sa ljiljanima, koja je ratna zastava A BiH, sto moze iritirati pripadnike HVO-a,te zastava drugih drzava npr. Britanije, Francuske, Njemacke itd. 3.posto znam pouzdano da nisu prednje imali u vidu, ti pametnjakovici su se "dosjetili" da i hrvatsku zastavu podvedu pod fasisticka obiljezja, zajedno sa Vatikanskom o cemu su pisali nadugo i nasiroko mediji u Federaciji i cime su samo potvrdili da je lista onih koji prodaju vlastiti narod za sitne skude uvecana za jos par imena.

skautilj
15-09-2011, 20:41
Da to je istina uprava izviđača nam je to učinila!!!
više na http://skauti.weebly.com

SKAUTI LJUBUŠKI

caporegime
15-09-2011, 21:08
Da to je istina uprava izviđača nam je to učinila!!!
više na http://skauti.weebly.com

SKAUTI LJUBUŠKI

http://hrhb.info/content.php?r=762-REGIONALNA-JUGOSLAVENSKA

vjerujem da nećete zamjeriti što smo preuzeli vaš tekst?
kako se radi o neviđenoj sramoti i pljusci koju je uprava najboljeg BiH rukometnog kluba dala svojim ljudima a kako se radi o mom kraju, zbog čega sam neizmjerno razočaran i bijesan, možete računati na svaku podršku i ovog portala u vezi vaše borbe kao i vašeg djelovanja.

Gala
16-09-2011, 10:29
Bolje mi je da šutim ,a onima koji su me zamolili da skinem vijest zato što to nije istina ,ŠIPAK, sve dok ne napišu, šta je to istina?
Ma bolje mi je da šutim...