PDA

Pogledaj Full Version : Voja vukovarski i hrvatski političari

Inkvizitor
05-01-2011, 23:54
Dobi Voja aplauz na prijemu u SNV. A tri hrvatska političara pognute glave i štura. Nitko nema herca da odgovori na pitanje.

Hrvatska se stvarno pretvara u tragikomičnu farsu.

caporegime
05-01-2011, 23:59
a srbi kao hijene točno znaju da je vrijeme da grizu još više.
zamisli koliko nas ne poštuju.
znaju da smo ih razvalili u ratu a sad ih ovako puštamo da nam hraćkaju zemlju.
mislim da si u sebi misle; e da smo mi vas pobijedili........šta bi vam radili.

Inkvizitor
06-01-2011, 00:05
Merčep, Glavaš, Gotovina, Norac u zatvoru a Stanimirović bere aplauze od hrvatske "elite"

jeblo matere to ko u nekom ludom filmu.

A Srbi ko Srbi. Perfect namirišu slabost.

caporegime
06-01-2011, 00:15
ajde kad to političari rade iz nekog, meni doduše neshvatljivog, pragmatizma.
al kad se počnu javljati kojekakvi novinari sa svojim plitkim opservacijama i hvaljenjem uloge takvih u šatro normalizaciji i afirmaciji srpske zajednice iako je srpska politička zajednica u hrvatskoj ništa više nego udruga bivših a čim bude prilike i budućih agresora.

mirv
06-01-2011, 03:15
U domovnici mi nigdje ne piše SR Hrvatska ali kada pogledam vijesti izgleda da je CP Xrvatska. A glupi narod još s 80% podpore podupire politiku sijedog petokolonaša. Koji li je njima kurac?

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 15:06
Taj hrvatski sindrom postavljana deklarisanih chetnika za vrhovne sudije,ministre ,na visoke funkcije itd je jedinstven fenomen u svijetu...

TheBronxBomber
06-01-2011, 22:57
Meni je to sve normalno. Hrvati su narod bez sukusa. To moraju biti razni Stanimirovici.

TheBronxBomber
06-01-2011, 23:00
U domovnici mi nigdje ne piše SR Hrvatska ali kada pogledam vijesti izgleda da je CP Xrvatska. A glupi narod još s 80% podpore podupire politiku sijedog petokolonaša. Koji li je njima kurac?

Zapadna Srbija. :kava:

TheBronxBomber
06-01-2011, 23:10
a srbi kao hijene točno znaju da je vrijeme da grizu još više.
zamisli koliko nas ne poštuju.
znaju da smo ih razvalili u ratu a sad ih ovako puštamo da nam hraćkaju zemlju.
mislim da si u sebi misle; e da smo mi vas pobijedili........šta bi vam radili.

Ovi "procesi" vec traju dulje vrijeme...

Neku sam vecer, cisto jer sam Hrvat sa nacionalnom svijescu, pogledao snimke RTS-a (i drugih snimaka) iz doba agresorskih ratova i srpskog barbarstva. Cisto da se sjetim (a oni koji me poznaju znaju da ja ne zaboravljam bas tako lako) kakvi su to Srbi ljudi...

Od Srba, kako kolektivno tako i individualno, ludji su jedino Hrvati. Jer samo bi Hrvati takvim idiotima ponovno trcali u zagrljaj...

Sveukupno, nas "regijon" je jedno bolesno podrucje koje se nikada nece izlijeciti. A Hrvati ce nestati, to je garantirano. Sto, kad malo bolje pogledas, i nije bas ni nalosija stvar na svijetu.

Inkvizitor
06-01-2011, 23:31
tako deprimirajuće ro-đo

Hrvati su ludi, luđi od Srba i samo zato će preživit

TheBronxBomber
06-01-2011, 23:46
tako deprimirajuće ro-đo

Hrvati su ludi, luđi od Srba i samo zato će preživit

Hrvati nemaju kapitala u ljudstvu da bi prezivjeli jos jedan nalet.

Inace, hrvatska nacionalna drzava je iz starta bila suluda ideja - jer takva drzava moze opstojati jedino u izvanrednim vremenima (kao ratno doba). Hrvatska je pukla ko baloncic cim je proslo vrijeme "bit' ili ne bit." Tomu svjedocimo.

Usto, Hrvatska je demografski nevaljana (rekao bih, deficitarna). Prevelika mala zemlja za tako malo Hrvata. Malo je demografski devastiranih naroda ko sto su Hrvati. I s takvim stanjem su hrvatski nacionalisti krenuli u drzavotvorstvo. Ne bas pametno. Ali nismo ni imali koga da razmislja za buducnost, kad su u nasemu narodu sve sto je valjalo i vrijedilo - pobili.

Inkvizitor
06-01-2011, 23:51
Hrvati nemaju kapitala u ljudstvu da bi prezivjeli jos jedan nalet.

Inace, hrvatska nacionalna drzava je iz starta bila suluda ideja - jer takva drzava moze opstojati jedino u izvanrednim vremenima (kao ratno doba). Hrvatska je pukla ko baloncic cim je proslo vrijeme "bit' ili ne bit." Tomu svjedocimo.

Usto, Hrvatska je demografski nevaljana (rekao bih, deficitarna). Prevelika mala zemlja za tako malo Hrvata. Malo je demografski devastiranih naroda ko sto su Hrvati. I s takvim stanjem su hrvatski nacionalisti krenuli u drzavotvorstvo. Ne bas pametno. Ali nismo ni imali koga da razmislja za buducnost, kad su u nasemu narodu sve sto je valjalo i vrijedilo - pobili.

pa jebote prije ovog rata je bilo 200 000 Hrvata komunista

a Hrvatsku je obranilo 50 000 momaka uvrh glave..

bez oružja.

ro-đo

TheBronxBomber
06-01-2011, 23:59
Nisam siguran je li bilo i 50.000, nebitno. To je bio fenomen... tesko ponovljiv. Hrvatska se ne da prepoznat. Pogotovo ne ona iz tih vremena. Ja je ne vidim nigdi. Dobro, mozda sam predugo odsutan. :D

TheBronxBomber
07-01-2011, 00:05
Mozda vijesti koje citam i gledam -o skijaskoj groznici i srbijanskom "cepanju" hrvatske (inter)nacionalne pevaljke, koja je sama mutnog etnickog podrijetla- nisu bas vjerni i najbolji prikaz trenutnog stanja. :D

Inkvizitor
07-01-2011, 00:08
Nisam siguran je li bilo i 50.000, nebitno. To je bio fenomen... tesko ponovljiv. Hrvatska se ne da prepoznat. Pogotovo ne ona iz tih vremena. Ja je ne vidim nigdi. Dobro, mozda sam predugo odsutan. :D

Ih, ko da se ona predratna dala prepoznat.

To je energija koja se periodički javlja.

nakon dešperatnih i razočaranih dolazi nova generacija koja nima ideale..i tako se to vrti..

tko bi rekao nakon onog rata da će se Hrvati ikad više borit..

caporegime
07-01-2011, 00:13
Mozda vijesti koje citam i gledam -o skijaskoj groznici i srbijanskom "cepanju" hrvatske (inter)nacionalne pevaljke, koja je sama mutnog etnickog podrijetla- nisu bas vjerni i najbolji prikaz trenutnog stanja. :D

nisam siguran je li severina multi porijekla pošto je vučković često hrvatsko prezime iz splitskog zaleđa ali ti srbi baš imaju njuha za naše domaće kurave.
pa jebote pored toliko milijuna u džepu oni onda pokupe severinu i pišekicu, koje ovdje valjda nitko više ne bi osim novoodraslih mliječnozubnih pripadnika zlatne mladeži kojima bi takve štrace dobro došle tek za malo reklame u društvu.

Inkvizitor
07-01-2011, 00:15
ajde nemojte sad o kuravama.

caporegime
07-01-2011, 00:18
ja mogu shvatiti da iz nekih razloga određeni krugovi imaju interes kad hrvatskoj nalože da srbe ( a ovo su baš četnici) prihvate u vladu ali me nitko ne može uvjeriti da nije bilo moguće postaviti se i odjebati takav pritisak te kompenzirati na drugi način.

Inkvizitor
07-01-2011, 00:19
To je nalog međunarodne zajednice a ovi ne znaju reć "neću, ne dam" ko i ove dvi gorespomenute, dakle mogu i oni u temu jer je riječ o prostom kurvaluku.

TheBronxBomber
07-01-2011, 00:30
Ih, ko da se ona predratna dala prepoznat.

To je energija koja se periodički javlja.

nakon dešperatnih i razočaranih dolazi nova generacija koja nima ideale..i tako se to vrti..

tko bi rekao nakon onog rata da će se Hrvati ikad više borit..

Govorili su nam da su se u onoj generaciji Hrvati borili "na strani Hitlera"; da Hrvatska nije bila niti nezavisna niti drzava - pa je, je li, bilo samorazumljivo da je nestala.

Sto su Gotovina i Norac skrivili? Jesu li i oni bili "na strani Hitlera?" Shvacam ja da iste snage u svijetu stoje iza svega, ali brate - takav "grijeh" ovima nisu mogli prisiti niti u ludilu - pa su svejedno zavrsili u zatvoru. A ovi namjesnici u RH su svemu tome kumovali i izvrsili.... Sto je njih natjeralo da demontiraju malu, ali u tim vremenima, uspjesnu drzavicu?

Ja jos uvijek stojim iza svoje tvrdnje da je ekipa iz 90-ih zapravo okupirala tu zemlju. Jer odnos vladajucih i medija (a i dobrog dijela pucanstva u RH) je neprijateljski. Tako se odnosi prema okupatoru i neprijatelju, a ne prema nacionalnom vodstvu i osloboditeljima.

Ispricavam se zbog "negativnosti."

TheBronxBomber
07-01-2011, 00:32
nisam siguran je li severina multi porijekla pošto je vučković često hrvatsko prezime iz splitskog zaleđa

Znam to. Ali ja sam mislio bas na Severinu i podrijetlo njezinih.

caporegime
10-01-2011, 15:27
http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/126251/Default.aspx

Graničar Jozo
10-01-2011, 22:03
od svih šupaka na gornjem gradu ja baš sreo pupovca. htjedoh mu dobacit pomoz bog šupčino, al nisam ima muda.

zlatni_ljiljan
11-01-2011, 09:10
od svih šupaka na gornjem gradu ja baš sreo pupovca. htjedoh mu dobacit pomoz bog šupčino, al nisam ima muda.

E jebo ga ti Jozo,cuj nisi imao muda mu to reci,ja bi ga gadjo cipelom ko onaj Iracanin Busha ,ali nije Pupi odvratan kolko onaj Savo Strbac e njega bi volio sresti....

Graničar Jozo
11-01-2011, 09:22
gdje je pupuvac bio za vrijeme rata? koliko sam ja upoznat šetao je od zagreba do knina

Marta
11-01-2011, 09:24

Kad njemu nisi imao herca nista reci, kako bi onda napao ono cetnicko govno Stanimirovica?

Ne igra tu hrabrost neku veliku ulogu nego kultura. Covjek se ne bi osjecao najbolje kad bi nesto nepristojno rekao, mada je to u ovom slucaju sasvim primjereno, jest da bi vise voljela vidjeti da ga netko napuca u sred grada, al i ovo bi vec bio dobar korak.

zlatni_ljiljan
11-01-2011, 09:32
gdje je pupuvac bio za vrijeme rata? koliko sam ja upoznat šetao je od zagreba do knina

Ma htjedoh samo reci da ima puno gorih Srbova koji hodaju Hrvatskom nego sto je Pupi...

Graničar Jozo
11-01-2011, 09:34
Covjek se ne bi osjecao najbolje kad bi nesto nepristojno rekao

e baš to. nisam jednom takvo nešto požalio (intimno).

Graničar Jozo
11-01-2011, 09:35
Ma htjedoh samo reci da ima puno gorih Srbova koji hodaju Hrvatskom nego sto je Pupi...

ma ima gorih hrvata od pupavca.

zlatni_ljiljan
11-01-2011, 09:38
ma ima gorih hrvata od pupavca.

Normalno buraz da ima,dje nece biti,eno ti onoga Zorana Milanovica...

Marta
11-01-2011, 09:50
e baš to. nisam jednom takvo nešto požalio (intimno).

Desi se da ljudima puknu zarulje pa napadnu takvu stoku. Jednom lik napade cetnika Leskovca u sred trgovine, ovaj se usro ko grlica.

Mogu to razumjeti, jer me ne bi cudilo da mi se i samoj tak sta desi.

caporegime
11-01-2011, 12:13
ja se sjećam kad je netko na cesti pred kamerama napao onog velji ilića. ima na youtubeu.
frajer (velja) se usro, blokirao, ni disat nije mogao.
a taj velja ilić je poznat potome što se kurči na najjače, psuje, svima prijeti i poziva na obračun.