PDA

Pogledaj Full Version : Article: KREATURA MESIĆ "krši" zakone prirode: "Imam namjeru još dugo živjeti i biti aktivan na dobro domovine"

mardar
10-09-2011, 19:42
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=728-KREATURA-MESIĆ-krši-zakone-prirode-Imam-namjeru-još-dugo-živjeti-i-biti-aktivan-na-dobro-domovine

Modus
11-09-2011, 09:17
Ma ukop kreature može svako platiti.Prvo kopat će se po muslimanskim običajima ,a takav ukop ipak bez ikakve uvrede za bošnjake/muslimane mnogo manje stoji.A da se kopa i po našim običajima lako je zakusku poslije ukopa upriličiti za par ljudi.

Samo neka bivši odjebe od domovine.:clap:clap

Eugen Savojski
11-09-2011, 11:50
Stevane Burdušu Meske, u jednom svom intervjuu predložio si Gadafiju da iz "opkoljenog" Sarajeva stotinjak djece sa roditeljima odu u Libiju na ljetovanje,Gadafi je tvoj prijedlog sa zadovoljstvom prihvatio,hvale vrijedna gesta dvojice spadala.Lijepo je da nedužna djeca bar na trenutak budu pošteđena strahota rata. Ali Burdušu među tom djecom nije bio niti jedan mali Hrvat koji je također u Sarajevu patio,jer tvoj prijatelj pukovnik a nadam se i uskoro pokojnik je izričito zahtijevao da ta djeca budu muslimani,Pantljičaro bradata nisi reagirao jer i u tom malom Hrvatu vidiš ustašu. Ovo je samo kapljica u oceanu zla koje si počinio prema hrvatskom narodu.
Zato ti od sveg srca želim da ti se želje ne ispune.Pantljičaro Burdušu,tebe i tvoju miljenicu Crvotočinu Zrinku Mojzeš Vrabec ,čekam jer znam da ćete ubrzo uginuti !

Ložač u paklu

mardar
11-09-2011, 11:55
Stevane Burdušu Meske, u jednom svom intervjuu predložio si Gadafiju da iz "opkoljenog" Sarajeva stotinjak djece sa roditeljima odu u Libiju na ljetovanje,Gadafi je tvoj prijedlog sa zadovoljstvom prihvatio,hvale vrijedna gesta dvojice spadala.Lijepo je da nedužna djeca bar na trenutak budu pošteđena strahota rata. Ali Burdušu među tom djecom nije bio niti jedan mali Hrvat koji je također u Sarajevu patio,jer tvoj prijatelj pukovnik a nadam se i uskoro pokojnik je izričito zahtijevao da ta djeca budu muslimani,Pantljičaro bradata nisi reagirao jer i u tom malom Hrvatu vidiš ustašu. Ovo je samo kapljica vode u oceanu zla koje si počinio prema hrvatskom narodu.
Zato ti od sveg srca želim da ti se želje ne ispune.Pantljičaro Burdušu,tebe i tvoju miljenicu Crvotočinu Zrinku Mojzeš Vrabac ,čekam jer znam da ćete ubrzo uginuti !

Ložač u paklu

:clap:clap:clap

Graničar Jozo
11-09-2011, 15:01
11.09.2011. u 14:26h Zagrepcanin je napisao/la:

Pa Mesić je bio u HDZ-u s Tuđmanom kao ubačeni element i kad je vidio da projekt neovisne Hrvatske uspijeva onda je pokušao puč sa svojim mentorom Manolićem. Tuđman je ušao u povijest kao utemeljitelj novovjeke moderne hrvatske države, a Mesić kao Juda (ali zasigurno Juda nije bio tako primitivan i neobrazovan). Mesić će doživotno denuncirati Tuđmana i Hrvatsku (za to možda prima i škude), ali svojim djelovanjem će samo pomoći Hrvatima i Hrvatskoj da shvate kakvi sve udbaši djelovali u Hrvatskoj i nažalost još djeluju. Tuđman i današnji HDZ nemaju ništa zajedničko. Današnji Sanaderov i Kosoričin HDZ su jednaci kao i Mesić i njegovi kadrovi (u stvari HDZ ih je pun).

komentar sa večernjeg lista. potpisujem u cijelosti.