PDA

Pogledaj Full Version : Article: Jelavić prespavao u policiji, jutros nastavljeno ispitivanje

admin
05-01-2011, 22:02
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=5-Jelavić-prespavao-u-policiji-jutros-nastavljeno-ispitivanje

caporegime
05-01-2011, 22:07
hoće li već jednom i on u hladovinu zagorskog pansiona

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 20:42
hoće li već jednom i on u hladovinu zagorskog pansiona

Meni je bas Nikica gotivan lik,ja mislim da je on familija onom Jelavicu sto je igro za Rapid Becki,mislim da mu je od brata sin...

caporegime
06-01-2011, 21:10
jest. a da znaš da postidio blanku vlašić one zgode kad je bagarič ubijen.
kad su baća janjevci pripucali navodno je preskakao auto ko klokan

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 21:44
vidis ja sam mislio da je on jedan od jacih likova iz ZG priche,cak sam mislio da su njegovi igraci maknuli Shpejtima i SHakotu i da je br 1 u ZG-u...

Inkvizitor
06-01-2011, 21:48
Onaj kamenog lica. Svako malo ga ćorkiraju. Ja Njemci, ja naši.

Inkvizitor
06-01-2011, 21:54
I svi u ekipi mu Srbi

caporegime
06-01-2011, 22:47
vidis ja sam mislio da je on jedan od jacih likova iz ZG priche,cak sam mislio da su njegovi igraci maknuli Shpejtima i SHakotu i da je br 1 u ZG-u...

pa i jest. ali kad dođu vile k očima......skače se ko kengur.
ipak ne treba previše povezivati jelavića sa knežijskim kokošarima.
dečki s knežije su ekipa u rangu ispod a jelavić im je bio poveznica s bagarićem za kojega su odrađivali neke poslove i koji je preko njih plasirao lovu za kamatarenje.
njih su prvenstveno mediji digli.
pola su bili srbi ali treba reći da su to srbi koji nikada nisu srbovali nit su se intimno baš ono srpski osjećali.
njima je nacija bila lova.
ipak, cijela ta ekipa manje više nikad nije ništa mogla ako bi im se na putu ispriječila ekipa iz lučkog, vukovarci ili likovi iz ex specijalnih postrojbi.
pred njima su bili manji od makovog zrna.

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 22:52
Dobro veli Inkvi ona braca Zecevici su mu bili desna ruka,mislim da je jedan od te brace vrisno prije par godina,ali od cro.krim scene definitivno covjeka kojeg mi je zao sto je zalego je Vjeko Slishko...

Inkvizitor
06-01-2011, 22:56
meni nije jasno kako netko može zaginit zbog love.

Ajde zbog obraza, zbog porodice, zbog vrijednosti, domovine..

zbog para..??????

koji besmisao..

caporegime
06-01-2011, 22:59
hm, braća su momčilovići a zečević je jedan. doduše bivši.
meni je najžalije mog dragog tvrtka tomičića.
e to je bio magup.
inače, jedna od najzajebanijih ekipa samo što ih je prečesto boravljenje u zatvoru razjebalo, je ekipa ex merčepovaca minib suljić, igor mikola i nebojša-ćeno hodak.
e to su bile putujuće opće opasnosti.
ovi knežijaši su kokošari, puno veći igrači stoje u pozadini i vode igru.

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 23:04
e to je bio magup.
inače, jedna od najzajebanijih ekipa samo što ih je prečesto boravljenje u zatvoru razjebalo, je ekipa ex merčepovaca minib suljić, igor mikola i nebojša-ćeno hodak.

Znaci zajebo sam se ,znam da sam citao o toj braci,a Zecevic je trpo neku prominentnu novinarku ,ako se i tu ne varam?

Tog Mikolu sam gledo na potjernicama MUP-a traze ga zbog ubistva,a Munib Suljic je navodno ucestvovao u ubistvu zagrebacke familije ZEC meni se cini da je i osudjen za to djelo... ali sta vi imate shiptara u ZG-u to nije normalno,ima ih i kod nas u SA pun kurac ,ali nisu organizirani ko u ZG-u

caporegime
06-01-2011, 23:09
u zagrebu se šipci baš ne eksponiraju.
pametni su oni i znaju posao.
drže se skupa a za šire akcije svi imaju svoje prijatelje i ekipe iz hrvatskih domaćih krugova.
šipci znaju napravit lovu ali ih nema puno u skupini onih koji su jako eksponirani i česti gosti crne kronike zbog nasilnih ispada.
imaš i dobro organizirane cigiće.
a suljić i ekipa su bili legende.
dok su trajali.

Inkvizitor
06-01-2011, 23:11
e to je bio magup.

to je onaj što ga srafalo konobar..

sin pisca Tomičića

caporegime
06-01-2011, 23:16
da. divan čovjek. malo impulzivan i vruće krvi ali nije bio promišljeni zlikovac.
više žrtva nesretnog odrastanja.
pokoj mu duši.

zlatni_ljiljan
06-01-2011, 23:21
licno poznajem zagrebacku kraljicu prostitucije bio sam kod nje u ZG-u na gajbi radi se o bivsoj Zubinoj zeni Lenki,na zagrebackoj ciganskoj sceni su to zvucna imena...on je inace i zesci kockar...

PS mislio sam na shiptare iz Janjeva ,meni se cini bas da se oni shire onako podobro po ZG-u mozda se varam Capo

caporegime
07-01-2011, 08:13
licno poznajem zagrebacku kraljicu prostitucije bio sam kod nje u ZG-u na gajbi radi se o bivsoj Zubinoj zeni Lenki,na zagrebackoj ciganskoj sceni su to zvucna imena...on je inace i zesci kockar...

PS mislio sam na shiptare iz Janjeva ,meni se cini bas da se oni shire onako podobro po ZG-u mozda se varam Capo

janjevci su uvijek bili jaka ekipa.
nikad doduše toliko jaka da sve pokore ali nikome se nisu dali zajebavat.
zubo? Damir dragić?
za neupućene jedan od rijetkih još predratnih mangupa.
njegov brat prije nekoliko godina pucao na njega (mislim da se radi o toj relaciji indos-zubo) a u tim krugovima mu je buraz slovio za jednog od boljih privat boks trenera, ne za napravit sportaša već kandidata za ulicu.

zlatni_ljiljan
07-01-2011, 17:37
Zubo dali mu je to pravo ime Damir ne znam, samo znam da je vazda bio po zatvorima talijanskim,procelav svojih 45-50 godina,dobar prijatelj sa Gangom(ciganom) jak shaner isto radi preko kad nije na robiji,u toj ekipi su bilo ne tako zvucna imena ,ali ipak respektabilni kradljivci auta Hashim ,Maradona i jos par momaka...inace Zubina kuca je nedaleko mozda kilometar od onog mjesta gdje je Bagaric ubijen ,ako se ne varam NK Zagreb se zvala ta kafana...to je taj kvart...

PS upoznao sam ih 2001-e u ZG-u...

caporegime
07-01-2011, 17:47
hm, ja znam za jednog zubu i po opisu paše ali zubo je prilično čest nadimak u zagrebu i to treba reći.
a nk je dubrava. prava špelunka.

zlatni_ljiljan
07-01-2011, 18:05
hm, ja znam za jednog zubu i po opisu paše ali zubo je prilično čest nadimak u zagrebu i to treba reći.
a nk je dubrava. prava špelunka.

Ovako cemo razrijesiti enigmu radi li se o istom covjeku ,dvije kuce od njega ,al fakat dvije kuce od njegove u istoj mahali zivi onaj pjevac Mladen Burnac,njega sam vidjo kako pere auto pred kucom maltene prvi Zubin komsija...