PDA

Pogledaj Full Version : politički i drugi tračevi (istine)

caporegime
25-11-2010, 14:45
ova tema je svojedobno postojala na nekom drugom mjestu.
podsjetimo s najbitnijeg.

-Vesna škare ožbolt se jebavala s igorom alborghetijem, urednikom iz eph i odavala mu državne tajne.
-Mislav bago ukeban od policijske patrole na bundeku dok je još bio šikara, s tuđom kitom u ustima.
-Vesna Pusić se jebavala sa Slavkom Goldsteinom
-Jadranka Kosor svojedobno u ratno vrijeme oralno zadovoljila jednom mog pajdu vukovarskog branitelja
-Denis latin pokušao seksualno zavesti jednog njegovog svojedobnog suradnika iz latinice, frendovog frenda
-novinar Saša kosanović u jednom imotskom lokalu fizički napao momčića koji je na juke-boxu pustio thompsonovu pjesmu. ubrzo izleman od strane neke ekipe kojoj se takvo ponašanje nije svidjelo

Inkvizitor
25-11-2010, 14:53
nema te tajne radi koje bi općio s Škare Ožbolt..to je meni najveća tajna..

Marta
25-11-2010, 15:30
Capo otkud ti znas to sve?

caporegime
25-11-2010, 15:49
rekli mi: ex novinar globusa, bivši djelatnik mup-a, blizak srodnik nekoć politički vrlo visoko, moj pajdo vukovarski borac, novinar s početka i momak (ne moj) imoćanin što je sa mnom trenirao

caporegime
25-11-2010, 15:51
nema te tajne radi koje bi općio s Škare Ožbolt..to je meni najveća tajna..
e frende tu priča ide dalje.
naime, nađem se u jednom društvu gdje se opisivao neki svečani događaj gdje saznam u priči, su sudjelovali i igor i vesnica.
i kažem ja to ovom što je pričao, na što će on meni; ne znam za taj podatak ali, jest, igor voli takve prasice, odeblje, muževnije, nabijene. takve ga pale. na takve rokće.
(di su sad oni smajliji što se valjaju jebem ih)
(isprika damam zbog rječnika, samo citiram riječi druge osobe)

Marta
25-11-2010, 16:03
rekli mi: ex novinar globusa, bivši djelatnik mup-a, blizak srodnik nekoć politički vrlo visoko, moj pajdo vukovarski borac, novinar s početka i momak (ne moj) imoćanin što je sa mnom trenirao

Znaci iz ajmo reci pouzdanih izvora. To si vec davno pisao i samo si potvrdio ono sto pomisli svaki normalan covjek kad vidi one likove!

Marta
25-11-2010, 16:06
e frende tu priča ide dalje.
naime, nađem se u jednom društvu gdje se opisivao neki svečani događaj gdje saznam u priči, su sudjelovali i igor i vesnica.
i kažem ja to ovom što je pričao, na što će on meni; ne znam za taj podatak ali, jest, igor voli takve prasice, odeblje, muževnije, nabijene. takve ga pale. na takve rokće.
(di su sad oni smajliji što se valjaju jebem ih)
(isprika damam zbog rječnika, samo citiram riječi druge osobe)

Njih su obadvoje ljigavi, tako da mi to i nije tako strasno, samo me cudi sto se vama muskracima ona toliko gadi ;-)

caporegime
25-11-2010, 16:31
pa jer je grozna. izgleda ko beppa joseph

Marta
25-11-2010, 16:39
pa jer je grozna. izgleda ko beppa joseph

Ma vidis da ima i onih koji to vole ..... ;-)